Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot düşmanı olmuş forum, neyi kaçırdım acaba. Kızlar bayada yamultmuş şeker elemanı, zaten normalde içinden geçmeleri lazımdı, 2 bulutu bahane ettin ne diyeyim sana Oda...
Bu adam gibi kişilerle Supernova hyplıyor Oda farkında mısın ? bence yenmeleri saçma olurdu. Jack kaçtane sulongu tek alıyor ve bu kaçtane dediğim Inu ve Nekonun 5 tane elit adamı da dahil. sadece Carrot ve Wanda, 700 milyarlık adamı mı aradan çıkaracak ? asıl üzücü olan işin içine bulut sokması

Ben de bölüm çıkmadan önce Marco çığlığı atıyordum ama şimdi düşününce Ace ve Jinbei 5 gün,Akainu ve Aokiji 10 gün dövüşüyor.Eğer Marco bu meyveye rağmen 10-15 dakikada nakavt olacaksa saçmalığın daniskası.

Ben de bölüm çıkmadan önce Marco çığlığı atıyordum ama şimdi düşününce Ace ve Jinbei 5 gün,Akainu ve Aokiji 10 gün dövüşüyor.Eğer Marco bu meyveye rağmen 10-15 dakikada nakavt olacaksa saçmalığın daniskası.
Öyle ama. Yinede sonuçta 2 yonkou komutanı var . Küçük görmemek lazım. Luffy bile cracker gibi birisiyle ne kadar uğraştı. Karşısındaki biri tank diğeri hasar karekteri. Normal bence. Birşey farkettim Oda savaşları hızlandırmak için yıkıcı güç yüklüyor karekterlere. Mesala luffye ryou verdi gunlerce sürmeyecek savaş. Ayni şekilde Zoro ya enmayı verdi buda tamemen hakiyi yıkım gücüne çevirip . Savaş Sürecini hızlandırıyor. Benzer olay sanji dede var
Suit aldı dayanıklılık artışı sağlamadı pek ama art arda saldırılar yapma potansiyelinede sahip oldu.

Bence artık 10 15 gün süren savaşlar görmeyeceğiz.
Oda mangayı yetiştirebilmek için süreci hızlandırmak konusunda yıkım gücüne destek vermiş olabilir.

2 vs 1 atmak harbiden aşırı zor bir şey. Bunun örneklerini luffy ve zoro da gördük ki onların 2 vs 1 attığı adamlarla marco'nun 2 vs 1 attığı adamların güç seviyelerinin alakası bile yok. O yüzden bence iyi dayanıyor.

Öyke ama. Birşey farkettim Oda savaşları hızlandırmak için yıkıcı güç yüklüyor karekterlere. Mesala luffye ryou verdi gunlerce sürmeyecek savaş. Ayni şekilde Zoro ya enmayı verdi buda tamemen hakiyi yıkım gücüne çevirip . Savaş Sürecini hızlandırıyor. Benzer olay sanji dede var
Suit aldı dayanıklılık artışı sağlamadı pek ama art arda saldırılar yapma potansiyelinede sahip oldu.

Bence artık 10 15 gün süren savaşlar görmeyeceğiz.
Oda mangayı yetiştirebilmek için süreci hızlandırmak konusunda yıkım gücüne destek vermiş olabilir.
Süit Sanjiye en çok dayanıklılık konusunda fayda verdi süit olmasa King delerdi onu

Hyogoro'nun öleceğini düşünen veya hadi %0,00000000000000000001'lik bir ihtimal dahi olsa ölme ihtimalinde üzülecek olan var mı gerçekten?

Arkadaşlar Marco nun King ve Queen i tutmak düşündüğüm gibi kolay olmuyor tarzı bir şey demesinin sebebi hikayeyi Sanjiye bağlamak çok da önemli bir ayrıntı değil. Yoksa ikisini isterse 3 saat de tutar 3 gün de. Yani sonuçta karşısında bir sağ bir sol kol var. Oda nın bu iki adamı gömmesini beklemiyorsunuz heralde. Ne desin Marco? Arkadaşlar siz bi temiz hava alın dolunayın keyfini çıkarın ben bunları sabaha kadar tutarım mı desin? Olayların gelişmesi için bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık