Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Perospero hava şartları sizin tarafınızda değildi demiş. Acaba carrot sulong modundan çıkmak zorunda kaldığı için mi yenilmiş??
Perospero da sanki hiçbir şey olmamış gibi takılmaya devam ediyor.

Peros Marco'nun yıprandığını neresinden çıkarmış? Adam hiçbir şey olmamış gibi sapasağlam duruyor.
Marco'nun sözlerini de duymuştur. Yüzü gözü biraz çizilmiş. Ayrıca bir kanadı da yoktu. Bir süre çıkaramayacaktır belki.

Perospero hava şartları sizin tarafınızda değildi demiş. Acaba carrot sulong modundan çıkmak zorunda kaldığı için mi yenilmiş??
Perospero da sanki hiçbir şey olmamış gibi takılmaya devam ediyor.
Aynen öyle. Çok zordayken dava şartları değişmiş. Sulongsuz dövüşüp kaybetmişler. Yüzünden haşat olduğu belli Peros'un. Ciddi bir şeyi yok tabi. Ki olsa bile uzuv bile çıkabiliyor adam. Komple yok etmek gerek onu : ))

Marco'nun sözlerini de duymuştur. Yüzü gözü biraz çizilmiş. Ayrıca bir kanadı da yoktu. Bir süre çıkaramayacaktır belki.

Aynen öyle. Çok zordayken dava şartları değişmiş. Sulongsuz dövüşüp kaybetmişler. Yüzünden haşat olduğu belli Peros'un. Ciddi bir şeyi yok tabi. Ki olsa bile uzuv bile çıkabiliyor adam. Komple yok etmek gerek onu : ))
Reis ben şeyi unuttum ya. Bu peros ile BM birlikteydi girişte. Carrot ile wanda perosa saldırınca BM orada değil miydi? Oğluna yardım etmedi mi yoksa? Ben unuttum bi hatırlatır mısın

Reis ben şeyi unuttum ya. Bu peros ile BM birlikteydi girişte. Carrot ile wanda perosa saldırınca BM orada değil miydi? Oğluna yardım etmedi mi yoksa? Ben unuttum bi hatırlatır mısın
Sizin çocukça bahaneleriniz savaşın tadını öldürüyor dedi sonrada sıkıldım heyecan çatıda diyerek çatıya çıktı.

Kadın kendi Oğlunun ruhunu alıyor 80 küsür çocuğu var bir eksik bir fazla ne olacak ki. Baktı çok çocuk eksildi kaçırır bir iki tane adam yapar kocası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık