Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Ben Cracker vs Sanji konusunda, @Capori ye karşı Sanji savunuyordum yav. O Cracker alır diyordu ben Sanji. :hhh:
Aynı şekilde Queen ile vs atacağını düşünen kesimdenim de goygoy yaparım, en sevdiğim karakterlerden biri de Kid, adamla hurdacı diye alay ettik adı hurdacıya çıktı.
@Jacques
Sence şu an Sanji vs Queen'i savunmuş olmam ile dediğin çelişki içermiyor mu?
Orada konuda Güncel sanji Cracker'le kapışıyordu. Yani dövüş sırasında herhangi bir güçlenme olmayacak.
Tabii ki de Cracker alır çünkü Sanji'nin görünmeyen yüzünü göremedik. Sen ise o konuda Sanji'nin dövüş sırasında güçleneceğini savunuyordun ama konu öyle değildi. Konu GÜNCEL SANJİ VS CRACKER idi montana. Orada yanlışın var lütfen..

@Jacques
Orada konuda Güncel sanji Cracker'le kapışıyordu. Yani dövüş sırasında herhangi bir güçlenme olmayacak.
Tabii ki de Cracker alır çünkü Sanji'nin görünmeyen yüzünü göremedik. Sen ise o konuda Sanji'nin dövüş sırasında güçleneceğini savunuyordun ama konu öyle değildi. Konu GÜNCEL SANJİ VS CRACKER idi montana. Orada yanlışın var lütfen..
Sen Queen dövüşünde güçlenecek dediğin için dedim, o dövüşte güçlenmez mi diye. Bence güçlenmesine ihtiyaç yok güncel Sanji döver zaten Cracker'i. Su yumuşatıyor da ateş etki etmeyecek mi? Ateş gücü ve görünmezlik gücü olduğu sürece, ana bedene ulaştıktan sonra zaten Cracker'a tek atar.

Hayır süper insan genleri sanjide uyanmadı. Uyanmamasının kanıtı Sanjinin yüzün tekme geldiğinde yüzünün şaftının kayması . Sanji kardeşi Yonji ye vuruduğunda kardeşi yüzünü çekiçle düzeltiyordu hatırlatırım.Sanji nin genleri aynen bu şekilde olmalı hatta haki ile daha güçlü olmalı.Ayrıc Sanji hala mermilerden kaçıyor vurulunca yaralanıyor.Eğer genleri uyanırsa kurşundan kaçmasına bile gerek yok kanımca.

Biz Sanji'yi böyle seviyoruz, uyduruk p-up'lara ihtiyacımız yok. Bu hali anasından bir hatıra, varlık sebebi.

Biz Sanji'yi böyle seviyoruz, uyduruk p-up'lara ihtiyacımız yok. Bu hali anasından bir hatıra, varlık sebebi.
Niye uyduruk olsun ki? Sanji vs Vergo savaşında neredeyse bacağı kırılıyordu.Doğuştanm gelen bir yeteneğe kimse yok demez.Luffy e Gear 5 i kullanmana gerek yok alayını yenersin demekle aynı şey bence.

@Jacques
Reis Sanji vs Queen bekleyebilirsin bu konuda sıkıntı yok. Ben Twitchdeki yayında aşırı bocaladın ona ithafen dedim. İyi savunamadın pek Sanjiyi sonrasında da zaten naif kaldın tartışmalarda.

Konuyla alakalı Cracker'ın olayı kendi bisküvilerine çarpmaksa eğer Sanji onu seksek niyetine sektirirdi kendi Bisküvileri arasında.

Marco gibi hem güçlü hem de tecrübeli bir eski toprak diyebileceğimiz birisi Sanji'nin dediklerini eğlenceli bulurken saman adam ve Sasaki gibi taş kafalılar bunu acınası buldu. O yüzden asla Marco ya da Sanji olamayacak bu ikisi.

Üye silindi 5781

Reis Sanji vs Queen bekleyebilirsin bu konuda sıkıntı yok. Ben Twitchdeki yayında aşırı bocaladın ona ithafen dedim. İyi savunamadın pek Sanjiyi sonrasında da zaten naif kaldın tartışmalarda.
Onu doğru dedin reisim , ilkim kötü oldu haklısın yapacak bir şey yok :D

Aynı konularda aynı şeyler söylenip söylenip duruyor
''WCI'da da aynı şeyleri diyordunuz'' , ''en son 13 yıl önce savaşmış karakter''..
Katakuri vs Luffy çok mu mantıklıydı diye sorarlar adama. Katakuri kat ve kat üstündü ne oldu? Luffy hayatının dayağını yedi ne oldu?
Mangaka bastı dayanıklılığı dövüş içerisinde 1 fb 2 tane power-up verdi , ''Şimdi mantıklı oldu.'' dedi ve olayı kapattı.
Hangi mantıktan bahsediyorsunuz ya?
Çatıda neler dönüyor farkında mısınız siz? One Piece'de mantık mı kalmış?

Timeskip sonrası Sanji'nin adam akıllı dövüşmemesinin sebebi direkt olarak Eiichiro Oda'nın çizdiği yol.
Ailesinin açıklanması için ilk önce Sanji'yi Dressrosa'dan çekti , sonra Zou/WCI'de Sanji'nin daha çok geçmişi ile ilgili çizimler yaptı.
WCI'da Big Mom'ın indirilmeyeceğini düşünürsek Luffy Cracker'i aldığı vakit Katakuri , Luffy'nin düşmanı olduğu belli olmuştu. Çünkü kim ne derse desin , Luffy %99 Arc.'taki en güçlü OLASI düşman karakteri hedefliyor. Big Mom hedef olmadığı için hedef direkt olarak Katakuri'ydi.
Diğer komutan da kadın çıkınca Sanji'ye adam akıllı 1v1 çizilmedi. Arada Daifuku , Bobbin gibi yine saniyelik çarpışmalar çizildi...
WCI ile Wano'yu aynı kefeye koymayın o yüzden. İkisinin de ana temeli farklıydı , Wano bir savaş olduğu için herkes elini taşının altına koyuyor , tıpkı seri boyunca 1v1'i olmayan Robin gibi.
Katakuri ve Luffy dövüşünü tatmim edici bulmayabilirsin ama Mantıksız hiçbir yanını göremedim ben. Adam 2 yıllık eğitim yaptırmış. Karakterine flashback çizip, gözlemi hakisine alt yapı hazırlamasının neyi absürt ? Çatıda neler mi oluyor ? Mantık dışı bir tane olay göremedim ben %5'ini harcamadan 9 tane komutan ayarı adamı yok eden bir İmparator gördüm. Doflamingo gibi bir adamı ölümün kıyısına getiren saldırıyı hiçbir şeymiş gibi alan bir İmparator gördüm.. Killer ve Kid adam akıllı hiçbir şey yapamadılar. Sürekli seride mantık kalmadı deniliyor çok sinir oluyorum. Hakiyi geç seriye monta ederek biraz sıkıntılı bir güç dengesi oluştursa da Serisinde öyle bomboş bir güç anlayaşı falan yok. Şimdi Apoo gibi glass canon karakterin Luffyi bayıltmasını saçma bulmak. Odenin, bariyere takılmasına şaşırmak gibi saçma. Meyveler mutlak güçler sağlayabilir. Şuan Bu iki imparator nasıl inecek bilmiyorum ama mantık dışı hiçbir olay olmadı. Sadece Sanji ve Zoroya güçlendiğini gösterecek savaşlar çizmediği için Enma ve Suit gibi ucuz güç artışlarına başvurdu onları ben de sevmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık