Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Japonlar onur ve cesaretleri ile bilinirler amerika ile olan savaşta tam 1 milyon (yanlış hatırliyor olabilrim) asker öldü genede teslim olmadı anca 1 tane atom bomba yedikten sonrada teslim olmadı 2. atom bombası ile anca teslim oldu.
Yani ellemeyi pek sevmiyorlar diyelim.
Üzerine atom bombası atan ülkenin uşaklığını yapmak çok onurlu evet.
Ben şunu diyorum; Şimdi Kid’e dediler ki Killer’ı öldüreceğiz... Öldürmemeleri için boyun eğer mi eğmez mi...? :d
Eğmez.Eğmedi de zaten.Beraber ölüme gittiler mangada gördün okudun hala neyin itirazını ediyorsun ? Onu geç de düşünsene Kid oroçiye çalışıyor diye Killer için bana mı sormuş iş yaparken ne hali varsa görsün diyor Düşünemedin dimi ama zorocuğun yaptı haydi eyvallah :D

Tayfa buggy'nin tayfaya döndü yav. Tayfa üyeleri kaptandan daha çok iş yapıyor.
Ben kid ve tayfasının büyük bir iş yapacağını düşünmüyorum artık, bence "ODA" artık bizim tayfa ile diğer korsan tayfaları arasındaki güç farkını daha fazla hissettirmek için bunları ön plana cıkarmayacak.

Denjiro , Ashura ve Kappacutematsu onca yıl sıvazcılık yapıp oturmuşlar galiba. Zoro daha çok iş yaptı bunlardan. Çatıda Kaido sağlam yaralansaydı Mama biraz daha ön planda olabilirdi. Şimdi eşit eşit devrilecekler. Birbirlerinden çok fazla rol çalacaklar

Eğmez.Eğmedi de zaten.Beraber ölüme gittiler mangada gördün okudun hala neyin itirazını ediyorsun ? Onu geç de düşünsene Kid oroçiye çalışıyor diye Killer için bana mı sormuş iş yaparken ne hali varsa görsün diyor Düşünemedin dimi ama zorocuğun yaptı haydi eyvallah :D
Orada tam olarak öyle bir durum yoktu çünkü. Ama olsaydı bal gibi de eğerdi. Ayrıca Zoro’nun orada dediği bambaşka bir şey ve zaten Luffy de Zoro’ya “Sende merak ediyorsun değil mi” diyor. Bir sahnede. Sana da eyvallah :D

Ben kid ve tayfasının büyük bir iş yapacağını düşünmüyorum artık, bence "ODA" artık bizim tayfa ile diğer korsan tayfaları arasındaki güç farkını daha fazla hissettirmek için bunları ön plana cıkarmayacak.
Iyi değil bu bence. Roger'ın nasıl Garp ve Wb gibi rivalleri varsa, luffy'nin de bu şekilde rivalleri olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık