Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Zeus'tan vazgeçmek istemiyorum ya eminim Nami de Zeus'tan vazgeçmeyecektir, belki o yemeyi sevdiği bulutçuklardan çok yukarılara gönderirse Zeus o bulutları görüp yiyerek Nami'ye geri ulaşır.. umarım

100 yemek tarifinden birini bile göremedik. Söz de yemekler ile vücut gelişi olabiliyormuş ama göremedik henüz. Tabi bir de Okama Kenpo
Bu yeteneksizlikle ogrene ogrene Steakhouse menu yapmayi ogrenmistir Sanji.
Yemin ederim Nami’ye 10 gun hizlandirilmis ascilik egitimi ver Sanji’nin 15 yillik tecrubesine ragmen ondan daha iyi asci olur. Sanji tamamen yeteneksiz hayatta yeri olmamasi gereken bir insan.

Dövüşler bitmiş değil kim ne yapar ne eder daha tam görmüş değiliz. Saniyesinde biletini kesiyoruz karakterlerin.
Jinbei ve Franky'nin dövüşlerinde final dövüşü havası aldım. Öyle bir çizdi ki onu hissettiriyor. Jinbei gidip herhalde Who'dan dayak yiyip yere uzanmayacaktır. Bir şekilde hepsi eşleştikten sonra zirvelerini zorlayıp yeneceklerdir.

Başka da düzgün karakter yok. Altılıdan sonra Numaralar geliyor zaten. Onların da 4 tanesi en son tek yiyip pert olmuştu.
bunu frankyi durduran kuru kalabalık için de söylesene delikanlı
Klasik Oda işte. :D

Jinbei ve Franky'nin dövüşlerinde final dövüşü havası aldım. Öyle bir çizdi ki onu hissettiriyor. Jinbei gidip herhalde Who'dan dayak yiyip yere uzanmayacaktır. Bir şekilde hepsi eşleştikten sonra zirvelerini zorlayıp yeneceklerdir.

Başka da düzgün karakter yok. Altılıdan sonra Numaralar geliyor zaten. Onların da 4 tanesi en son tek yiyip pert olmuştu.

Klasik Oda işte. :D
Jinbe komutanlar dışında kiminle dövüşürse dövüşsün adadaki en rahat dövüşü çıkartan karakter olacak zaten. İttifakta bu hayvanlıkta çok adam yok.

Her zaman ilk önce en güçsüzün dövüşü biter. Sanji mutlaka birisi ile eşleşecektir. Eğer jinbeinin dövüşü daha önce biterse Sanji > jinbei denebilir. Ama önemli olan o değil. Kimsenin Zoro > jinbe durumundan şüphe etmemesi en önemli olan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık