Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiyori olduğu bariz belli. O-Tama, Wano'daki en güzel şeysin sen. Kız hazırlıklı gelmiş gemide sepetlere kibi dangolar yerleştirmiş. Gazellman ve Daifugo'ya da vermiş dağıtın bunları diye.

Canavar korsanlarının kaptanı Haykuju no O-Tama :mincika: :at:

Toki harici başka kim olabilir ki, yandan süzülen saçları da belli onun için büyük bir ihtimal o Toki.

Oden in eşi.Son denilen spoiler doğru olmadığına göre Sanji vs Quenn ihtimali kesin artık.Robin vs Black Moria da zaten çok yüksek ihtimaldi oda artık kesinleşti.
Son denilen spoiler derken Sanji spoilerını diyorsan o da doğru çıktı yalnız. Herhangi bir doğru olmayan spoiler yok şuan.

Sadece anlatışı farklı. Şuan Sanji, Black Maria'nın istediği şeyi istemeyerekte olsa bağırarak yapıyor. Black Maria özel olarak Robin'i de ele geçirmek istiyor ki o da doğrulandı.

Beyler katılırsınız katılmazsınız ama silüetle ilgili bir çıkarımım olacak.

Resmi dikkatli incelediğimde resimdeki silüette uzun ve düz bir saç modeli var gibi.Nereden uydurdun diyecekseniz resimdeki silüetin burun ile ağzının ortasındaki şey bana uzun ve düz bir saç modelini bana anımsattı.

Yine dikkatimi çeken bir başka şey daha var.Karakter sanki ceket tarzı birşey giymiş gibi duruyor.

Nereden çıkardın diyeceksiniz? Silüetin çene altındaki giyim kısmı bana amirallerin omuzlarında olan rütbe kısmını anımsattı.Yine sağ kısım ise kat kat bir giyim tarzı var gibi.Bu kat kat giyim tarzı yine amirallerin giyim tarzıdır.

Tüm bu çıkarımlardan sonra aklıma nedense Amiral Ryokugyu geldi.

Bir tanede resim atayım:

Sanji'ye niye kızıyorsunuz? Zaten en başından beri Robin vs Black Maria beklemiyor muyduk? Sanji erkek astları temizlemiş Robin'de geri kalanını paket eder. O-Tama, Franky'de olduğu gibi Robin'in en zor anında yetişir. Sırf Sanji'ye laf vurabilmek adına konuşuyorsunuz. Robin'in hedefte olacağını Zou adasında zaten Nekomamushi belirtmişti. Yeni bir şey değil ki bu. Brook ile Robin yukarı çıkıyor şu anda Brook kalan kadın astları temizler. Robin'de Maria'yı temizler.

Kınlara yardım eden kişi Yamato olabilir. 1003'de Momo'ların yanından ayrılıyor gibiydi. Kınlara yardım etmek için Momo'ların yanından ayrıldı ve kınları bulup o hâllerini görünce ağladı.
Böyle olmuş olabilir.

Bahsettiğim kesit;

Resmi dikkatli incelediğimde resimdeki silüette uzun ve düz bir saç modeli var gibi.Nereden uydurdun diyecekseniz resimdeki silüetin burun ile ağzının ortasındaki şey bana uzun ve düz bir saç modelini bana anımsattı.

Yine dikkatimi çeken bir başka şey daha var.Karakter sanki ceket tarzı birşey giymiş gibi duruyor.

Nereden çıkardın diyeceksiniz? Silüetin çene altındaki giyim kısmı bana amirallerin omuzlarında olan rütbe kısmını anımsattı.Yine sağ kısım ise kat kat bir giyim tarzı var gibi.Bu kat kat giyim tarzı yine amirallerin giyim tarzıdır.

Bir tanede resim atayım:

ağzı çok büyük ryokugyunun :D

Bir tanede resim atayım:

Bu dediğin çıksın, seriyi burada bırakırım. Bu kadar büyük konuşuyorum.

Benim anlamadigim nokta neden herkes Sanji’nin bagirmaktan kastini adayi inletecek sekilde bagirmak olarak algiliyor otomatik olarak? Sanji pekala kadinin suratina normal bir insan gibi bagirmis olabilir, illa Robin’in duyacagi seviyede olmak zorunda degil.
Edit: Maria’nin Bao Huang’i hoparlor olarak kullanmasini atlamisim :D Bir kere de olsa olumlu dusunelim. Sanji belki Robin Black Maria’yi tek basina alir diye dusunmustur :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık