Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004: Kibi Dango

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lafı anlamamazlıktan geliyon herhalde. Özellikle yumrukların Kaido'ya zarar verilmesi üzerine Kid yorum atıyor. Kimin darbeso olduğuna değil doğrudan fiziksel bir yumruk darbesi nasıl zarar verdi diye şaşırıyor adam. Sabahtan beri diyalogtan bahsediyorum hala olayı yüz ifadesine çekiyon.
Hee Killer da kesilmeisne aşırıyor Kid gibi. dsadas Tamam, hadi yazdığın gibi olsun Luffy'i sınırlıyor yine Oda... İşi çok zor bu çocuğun.

Kınlar içten patlama olmadan da veriyor. Luffy içten patlama ile verdi, içten patlama sayesinde mi öne geçmiştir? ?
Çok yanlış bir düşünce, geçse geçse içten patlama öne geçmiştir.

@Alpamis'ın olaylara bakış açısı.

CC değil gazı Luffy'i zorluyor !
Zoro değil Enma kesiyor !
İçten patlama değil Luffy hasar veriyor !
Bu örnek çoğaltılabilir mesela ben artık Dof'a ada turunu lastiğin attırdığına ikna olmaya başlıyorum bence Dof'a Luffy bir şey yapamadı lastik yaptı :ehe:

Kid normalde rakipleri ile dalga geçmeyi seven biri. O bile yere yığılıp kalan Luffy'ye "Yere mi yığıldın hasır şapka? haha" demek yerine "Eğer bu saldırılar hasar veriyorsa..." diye cümleye giriyorsa Luffy tabii hasar vermiştir.

Keşke bu bölümlerden önce Enma olayı açıklansa. Enma ortaya çıktığından beri en az 4-5 yerde Enma üzerine atıf var ama biz daha ne olduğunu bilmiyoruz. İçinde Oden'in hakisi mi var, ruhu mu var, o da belli değil. Aklıma geldikçe seriden soğuyorum bu tarz olaylarda.

Hee Killer da kesilmeisne aşırıyor Kid gibi. dsadas Tamam, hadi yazdığın gibi olsun Luffy'i sınırlıyor yine Oda... İşi çok zor bu çocuğun.
Derisini aşmasına şaşırıyor özelikle kılıçla bunu nasıl yaptı diye şaşırmıyor. Saldırıyı özellikle belirtecek şekilde fiziksel yumruk atağı saldırısı şeklinde. Daha da anlatmam yahu. :D

Bir şeyin bir şeyle yapılabilir olmasının imkan dahilinde olup olmamasından bahsediliyor burada. Yani Kaido da sorgulanan şey fiziksel bir yumruk saldırısı Kaido'ya zarar verebilir mi gibisinden.

Yani ifade söyle olsa hak veririm.

He actually cut it with sword. Bir kılıçla onu kesti mi gibisinden. Bu gibi bir ifade de özellikle bir şeyin bir şey ile yapılabilmesine vurgu olur. İkisi arasındaki fark bu.

Bu örnek çoğaltılabilir mesela ben artık Dof'a ada turunu lastiğin attırdığına ikna olmaya başlıyorum bence Dof'a Luffy bir şey yapamadı lastik yaptı :ehe:
Bak, Alpa'nın yazdığı gibi de çıkabilir, ortada net bir şey yok sonuç bariz kabul edin demesi tuhafıma gitti. dasdas

Hiç algı kasma. Gayet objektif bir şekilde yorum yapıyorum. Bu işi bırak ciddi ciddi yorum yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık