Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerde yamutluyor atsana benim bildiğim babasına koşarken sıkıyor lazeri iki tane yiyor koşmaya devam ediyor kelepçeyi yedikten sonra yamuluyor.
Konu uzamasın, bölüm var. 568'te vuruyor. O bölümde Marco daha gözükmüyor. 569'da Marco'nun yüzü kan içinde. Karından vurulan adamın ağzından ve burnundan kan geliyorsa buna gayet yamulma denir. Sizler için bu anı bir süre pp yapacağım. :D

Kelepçesiz yamultması, kan alması mangada geçiyor. İyi günler. :sapkali:
Adamın babası kalp krizi geçiriyor direk ona koşuyor,(zaten bu zamana kadar hasar almamış),Kizaru umrunda bile değil.Arkadan iki el sıkıyor bana mısın bile demiyor Marco.Hemen iyileştirip devam edecekken kelepçe yiyor kalıyor.

Şimdi bunu bildiğin halde,Kizaru ağzını burnunu kırdı Marco'nun niye yazıyorsun amacın ne ?
Tutturmuşsun bir amiral=yonko diye,bu denklem bozulmasın diye kendince niye çarpıtıyorsun olayları.

İmparatorlara denk olsa olsa filo amiralleri,Sakazuki,Sengoku gibi(Saka zaten,Kuzan'ı yenerek gücünü gösterdi).Bide Garp var zaten o da denizcilerin kahramanı ona seviye biçmeye gerek yok gelmiş geçmiş en güçlü denizci olabilir kendisi.

Adamın babası kalp krizi geçiriyor direk ona koşuyor,(zaten bu zamana kadar hasar almamış),Kizaru umrunda bile değil.Arkadan iki el sıkıyor bana mısın bile demiyor Marco.Hemen iyileştirip devam edecekken kelepçe yiyor kalıyor.

Şimdi bunu bildiğin halde,Kizaru ağzını burnunu kırdı Marco'nun niye yazıyorsun amacın ne ?
Tutturmuşsun bir amiral=yonko diye,bu denklem bozulmasın diye kendince niye çarpıtıyorsun olayları.

İmparatorlara denk olsa olsa filo amiralleri,Sakazuki,Sengoku gibi(Saka zaten,Kuzan'ı yenerek gücünü gösterdi).Bide Garp var zaten o da denizcilerin kahramanı ona seviye biçmeye gerek yok gelmiş geçmiş en güçlü denizci olabilir kendisi.
Bu mesajı ben de zamanında @sensey ile tartıştım bence Kizaru'nun Marco karşısındaki performansı çok da üstün değildi.

Kaido delinmez dedin, başkasına delindiğini hatırlattım, konuyu değiştirdin.
Kizaru Marco'yu kelepçesiz delmedi dedin, delindiğini gösterdim, yine konuyu değiştirdin.

Ben bu konuda Amiral Yonko tartışmak istemiyordum. Sen örneklerin yanlış olunca gücü açıyorsun.

bence amirale 100 üzerinden 80 dersek, imparator 90 falandır. ama iki amiral bir araya gelse yine de bir imparatoru indiremez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık