Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence son paragraftaki yazdığın şey ama bağımlılığı bitecek diye düşünüyorum. Rayleigh'in yaptığı şeyi, Zoro'nun yapamamasının imkanı yok.
Son paragraftaki dediğim şey ise bunun Zoro'nun yeni hakiyi öğrenmesiyle alakası yok ki. Tabi senin kastettiğin hakiyi işlemek hakiyi işleyip yeni haki gibi fırlatıyor demekse başka. Ben doğrudan atak gücüne slasha felan çeviriyor diye düşünüyorum. Yani yeni haki felan değil olay da doğrudan kaç birim haki yüklediğin gibisinden. Daha önce hiç öyle düşünmemiştim bak bu da yeni bir ihtimal. 4. ihtimal de o olabilir öyle olunca da dediğin gibi bağımlılık yine biter.

Son paragraftaki dediğim şey ise bunun Zoro'nun yeni hakiyi öğrenmesiyle alakası yok ki. Tabi senin kastettiğin hakiyi işlemek hakiyi işleyip yeni haki gibi fırlatıyor demekse başka. Ben doğrudan atak gücüne slasha felan çeviriyor diye düşünüyorum. Yani yeni haki felan değil olay da doğrudan kaç birim haki yüklediğin gibisinden. Daha önce hiç öyle düşünmemiştim bak bu da yeni bir ihtimal. 4. ihtimal de o olabilir öyle olunca da dediğin gibi bağımlılık yine biter.
Enma'nın etkilerini mezheplere böldün. Millet İslam'ın üzerine bu kadar düşünmedi anasını satayım.

Yalnız Zoro fanları helal olsun nasıl algı yaptılarsa bölümün Ace'ini Zoro gibi lanse ettirmişler.

Oysa Luffy top gibi bir oraya bir buraya fırlatıyor. İki Yonkou'nun da saldırı işlemiyor üstünde.:D Tehlikeliler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık