Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Ferit.

She senses that the sword is not any usual sword. Zoro slashes at Kaidou but misses, his attack slices one of Onigashima's horn off. Kaidou is surprised, he can sense Oden's presence in Zoro's sword.

Şu çeviriye rağmen hala nasıl konuşabiliyonuz yahu. Yanına Oden'in gücünü almış efsunlu bir kılıçla yardırıyor. :D
Sen en son saat 1'e kadar Zoro, Apo'dan dayak yiyor dedikten sonra gelen şoka rağmen bahane uydurup bu sefer Zoro kaçıyor demiş adamsın buraya da bir şeyler bulman çok normal, sen söyle bakalım Luffy saldırsa ve böyle bir kaç, kaçım, kaçalım muhabbeti dönse burada kimlere tek attırıyor olurdun ? şimdi Zoro, Kata'ya tek atar desem uçak bileti alır benim olduğum şehre gelirsin kavga etmeye :oleyo2:

Zaten kılıçların içine önceki kullanıcıların ruhlarının geçtiği söylenmişti Wano'da. Zoro sadece Enma gibi büyülü bir itemle değil yanında Oden'in gücü ile de savaşıyor.

Millet ölmüşlerinin ruhuna fatiha okur.:D

Zoro ölmüşlerinin ruhu ile savaşıyor.:D

Sen en son saat 1'e kadar Zoro, Apo'dan dayak yiyor dedikten sonra gelen şoka rağmen bahane uydurup bu sefer Zoro kaçıyor demiş adamsın buraya da bir şeyler bulman çok normal, sen söyle bakalım Luffy saldırsa ve böyle bir kaç, kaçım, kaçalım muhabbeti dönse burada kimlere tek attırıyordun şimdi Zoro, Kata'ya tek atar desem uçak bileti alır benim olduğum şehre gelirsin kavga etmeye :oleyo2:
Tamam Ferit sen az ötede oyna. Çeviri ortada. Hiçbiriniz yorum daha yapmıyonuz yahu. Bence o laflar Zoro fanlarının görmek istemeyeceği şeylerdir zira Enma'nın ne denli bir torpil power up olduğunu ortaya koyuyor. O yüzden görmezden geliyonuz. O çeviri hiç yokmuş gibi takılmışsınız yorumlarda.:D

Sen en son saat 1'e kadar Zoro, Apo'dan dayak yiyor dedikten sonra gelen şoka rağmen bahane uydurup bu sefer Zoro kaçıyor demiş adamsın buraya da bir şeyler bulman çok normal, sen söyle bakalım Luffy saldırsa ve böyle bir kaç, kaçım, kaçalım muhabbeti dönse burada kimlere tek attırıyordun şimdi Zoro, Kata'ya tek atar desem uçak bileti alır benim olduğum şehre gelirsin kavga etmeye :oleyo2:
Şu saldırıyı Kata yese meyvesi de kurtaramaz haa

Üye silindi 1004

Kocana havada eğlenirken 1v5 atmak kolay, bak bakalım insan formundayken Zoro aynı hareketi yapabiliyor mu :d
Daha fazlasını yapacak. ;)

Zoro'yu tükürüğüyle öldürür Yamato...........
Sanji'yle karıştırdın galiba.

Aynı zoro'yu, zeus yere seriyor onu ne yapıcaz? :D
O ataktan sonra Zoro'nun bittiğine inanıyorsan seni Makima'ya havale ediyorum.

Zaten kılıçların içine önceki kullanıcıların ruhlarının geçtiği söylenmişti Wano'da. Zoro sadece Enma gibi büyülü bir itemle değil yanında Oden'in gücü ile de savaşıyor.

Millet ölmüşlerinin ruhuna fatiha okur.:D

Zoro ölmüşlerinin ruhu ile savaşıyor.:D
Reis bu mantığa bakarsan Luffy Kaido'ya karşı 3 İmparator ve Onların sağ kollarının ruhu ile savaşıyor.

Millet ölmüşlerinin ruhuna fatiha okur.

Luffy ölmüşlerinin ruhu ile savaşıyor.

Çatıda onun yaptığı ayaklar sayesinde millet darbe vurabilmii gibi geldi bana sürekli açık yakalattırıp millete saldırı şansı vermiş Luffy çeviriye bakınca da öyşe gözüküyor
Yuh yani, Zoro önce gelip Luffy'e atılan saldırıyı kesiyor sonra da saldırıyor öyle bir açık açma falan yok yani diğerleri için olabilir ama Zoro da yoktu, yanlış mı biliyorum yoksa xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık