Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayıda Gear4 e yeni hakiyi eklemedi. Ayrıca spoiler da görüyoruz ki yeni teknikler de gelecek.
Luffy savaşın başında g4 kullanıyorsa bil ki yeni numaraları vardır. Yeni hakiyle harmanlamadı zaten daha en basitinden g4 saldırılarını.
Normal gear4 saldırlarının etki etmediğni bile bile neden yeni haki'yi kullanmadığnı düşüşünüyosunuz spoiler da bununla ilgili bişey yazmıyor. Ben zaten işin o kısmın da değilim luffy en güclü formuna gecmişken bildiğimiz kadarıyla zoro neyi bekliyor ashura'ya gecmek icin?

Normal gear4 saldırlarının etki etmediğni bile bile neden yeni haki'yi kullanmadığnı düşüşünüyosunuz spoiler da bununla ilgili bişey yazmıyor. Ben zaten işin o kısmın da değilim luffy en güclü formuna gecmişken bildiğimiz kadarıyla zoro neyi bekliyor ashura'ya gecmek icin?
G4'lü iken yeni hakisini kullanmadığını bilmek için alim olmaya gerek yok bence G3 ile bile yere diz çöktürüp tövbe çektirecekti idi az kala Kaido'ya ondan.

Bu Aahura'ya çok takıldınız ya Ashura felan yapmayacaksa ya da en güçlü tekniği o değilse? Felan bir düşünmek lazım.:D

Ona bakarsan law seni içten deşicem diyip kaya atıyor. O saldırılar boş sayfaydı. Çünkü hiçbiri kaido'ya zarar veremedi ama zaten biz 1000. Sayıdan biliyoruz ki luffy o hakiye sahip ve muhtemelen de bu bölüm kullanacak.

Şahsen ashuradansa farklı teknikler bekliyorum Zoro'dan ben. Yazar ashurayı 1 kere kullandı seri boyunca pek sevmiyor sanırım. Şuan ısınma turları herkes bir yokluyor karşındakini. İleri hakiyi eklese 1000. bölümde ki gibi etki edeceğini düşündüğümden henüz kullanmadığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 58)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık