Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kaido neden hala haki kullanmıyor çözmüş değilim.Bu bildiğin bizimkilere hakaret.En zayıf halinde ve haki falanda kullanmıyor.Kaido artık dayanamayıp daha napim yukarda yaşlı bunağıda zor tutuyorum diyecek.
Bizimkilerin güç seviyesini ölçüyor.Akıllı adam vesselam.Luffy ve Ace gibi kişileri tartmadan dalmayacak.

Sanji'nin giysisi nasıl Sanji için bir power up'sa,Enma'da Zoro için aynı şekilde.

Şunu şöyle düşünün sizce Zoro Enmayla karşılaşmasaydı Kaido'nun karşısına Oda çıkartırmıydı Zoro'yu?
Cevap hayır.

Oda dediki ben Zoro'yu timeskipten sonra hiç sağlam bir düşmanla karşılaştırmadım,Zoro kendini timeskipten sonra güçlendirilmedi bende tüm power up'ları bir kişi karşısında aldırayım.

Akıllı adam bu Oda.

Kaido'nun oyun oynaması umarım 1-2 bölüme biter. İşin dalga kısmında olduğunu bildiğimiz için pek sarmıyor dövüşler. Gerçekçi değil yani. Okuyucu Oda'nın tarzını biliyor. Oda da bunu biliyor ama yine sündürmesi lazım tabi. Kaido ve bizimkiler arasında baya seviye farkı var ama. Adam sadece neler yapabiliyorlar diye görmek için balık oldu kımıl kımıl geziyor.

Sanji'nin giysisi nasıl Sanji için bir power up'sa,Enma'da Zoro için aynı şekilde.

Şunu şöyle düşünün sizce Zoro Enmayla karşılaşmasaydı Kaido'nun karşısına Oda çıkartırmıydı Zoro'yu?
Cevap hayır.

Oda dediki ben Zoro'yu timeskipten sonra hiç sağlam bir düşmanla karşılaştırmadım,Zoro kendini timeskipten sonra güçlendirilmedi bende tüm power up'ları bir kişi karşısında aldırayım.

Akıllı adam bu Oda.
Bu ne mükemmel bir yazıydı. Çokça anlam veremediğim olayları tek bir yazıyla cevapladın. Sağ ol. :flaugh:

Bu ne mükemmel bir yazıydı. Çokça anlam veremediğim olayları tek bir yazıyla cevapladın. Sağ ol. :flaugh:
Olayları anlamlandırman için değil veya yazıma benzer daha önceden 1000 adet mesaj görmüş olabilirsin.

Bu şekilde yazılar bence doğru değil,sonuçta insanlar buraya eğlenmek için geliyorlar.Heves ve kalp kırmanın bir anlamı yok dostum.

Red rocda savunma yapmadığı için hasar aldı kaido. Şuan savunma yaparak dolanıyor bizimkiler de anca canını yakıyor yüzeysel önemsiz hasar veriyor. Luffy şuan bir halt yiyemiyor. Hakisini de boşa harcıyor. Şuana kadarki en ciddi saldırı zorodan geldi o da ıskaladı. Bigmom bile o saldırının ciddi hasar vereceğini hissetti.
Aynı Manga'yı mı okuyoruz?

Bu Kaido neden hala haki kullanmıyor çözmüş değilim.Bu bildiğin bizimkilere hakaret.En zayıf halinde ve haki falanda kullanmıyor.Kaido artık dayanamayıp daha napim yukarda yaşlı bunağıda zor tutuyorum diyecek.
Reis eğleniyor bizimkilerle. Birkaç bölüm sonra haki show başlar. Bana hâlen 5 novanın 2 yonkou indiricek olması saçma geliyor ama neyse, okuyup göreceğiz :D
(Bu arada killer gidici :()

Aynı Manga'yı mı okuyoruz?
Kaido'ya normal yumruklar işlemiyor janjanlı hakiyi kullanmak zorunda zaten sürekli,sen kullanmadığını mı düşünüyorsun ?

Bak red roc fena hasar verdi tamam da o saldırı kim ne derse desin beklenmedik bir darbeydi.

Luffy'nin şuanki saldırıları o kadar hasar vermiyorsa,artık Kaido dayanmaya başlamıştır saldırılara demek ki,her janjanlı hakiye ah,oh diyip bayılacaksa Kaido,okumayalım mangayı kendini koruyabilsin bir zahmet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık