Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun kılıç tutuşu ilginç. Daha önce böyle bir tutuş yaptı mı bilmiyorum. İki eliyle kılıcı tutmak yerine boştaki eliyle kılıcı tutan elini tutmuş. Enma'ya tek kol verip kolunu da diğer koluyla mu korudu acaba? Henüz tam olarak kontrol sağlayamadığı için böyle bir yol seçmiş olabilir.

Ryuma'ya karşı kullandığı zaman da tutuyodu kolunu.2.51dk.

Zoro oden in yarım bıraktığını tam etmeye gelmiş belli oldu. Saldırısı isabet etseydi kaido tek yiyebilirdi bence

Zaman atlamasından sonra en güçlü tayfa üyesi Zoro imiş. Luffy kaç kez güçlendi. Zoro ise zaman atlamasından sonraki seviyesi yeni belli oldu.

Gelecek bölüm 3 kişi ayakta kalacak killer zaten Yıldırım'ı yedi ayağa kalkamaz. Kid o kadar metal zırhı kuşandı yıldırım tam etki etti o da pert oldu. Law yeteneği sayesinde kaçmıştır. Zoro aşırı dayanıklı biri hatta luffyden bile dayanıklı bence bu yüzden gelecek bölüm ayağa kalkar devam eder. Luffyden bahsetmeye gerek yok yağdırıyor yumrukları bide daha g4 snakeMan belkide yeni g5 vardır.

Bu savaş bir tarafta sadece ana güç Zoro ve Luffy destekçi olarak Law karşı tarafta Bigmom ve Kaido arasında sadece olacak gibi.

Luffy kaido yu

Zoro Bigmom u alacak diye düşünüyorum

Belkide eşleşmeler tam tersi olur bilemedim.

Zoro çakılı mihawk seviyesini aştımı konusu vardı noldu o konu ???

Zoro'nun kılıç tutuşu ilginç. Daha önce böyle bir tutuş yaptı mı bilmiyorum. İki eliyle kılıcı tutmak yerine boştaki eliyle kılıcı tutan elini tutmuş. Enma'ya tek kol verip kolunu da diğer koluyla mu korudu acaba? Henüz tam olarak kontrol sağlayamadığı için böyle bir yol seçmiş olabilir.

Ichigo gibi bankai acip Getsuga falan da atar belki ileride.

Zoro oden in yarım bıraktığını tam etmeye gelmiş belli oldu. Saldırısı isabet etseydi kaido tek yiyebilirdi bence

Zaman atlamasından sonra en güçlü tayfa üyesi Zoro imiş. Luffy kaç kez güçlendi. Zoro ise zaman atlamasından sonraki seviyesi yeni belli oldu.

Gelecek bölüm 3 kişi ayakta kalacak killer zaten Yıldırım'ı yedi ayağa kalkamaz. Kid o kadar metal zırhı kuşandı yıldırım tam etki etti o da pert oldu. Law yeteneği sayesinde kaçmıştır. Zoro aşırı dayanıklı biri hatta luffyden bile dayanıklı bence bu yüzden gelecek bölüm ayağa kalkar devam eder. Luffyden bahsetmeye gerek yok yağdırıyor yumrukları bide daha g4 snakeMan belkide yeni g5 vardır.

Bu savaş bir tarafta sadece ana güç Zoro ve Luffy destekçi olarak Law karşı tarafta Bigmom ve Kaido arasında sadece olacak gibi.

Luffy kaido yu

Zoro Bigmom u alacak diye düşünüyorum

Belkide eşleşmeler tam tersi olur bilemedim.

Zoro çakılı mihawk seviyesini aştımı konusu vardı noldu o konu ???
Çünkü Luffy korsan kral Zoro ise Kralın sağ kolu olacak adamdır.

harika aksiyon. herkesin saldırılarının düşmanın boyutuna göre ölçeklendiğini yine gördük. bigmomın yıldırıma ruh vermesi sıkıntı, nami çalabilir :d ayrıca yıldırımlar tanrısı da oldu karı, direkt elbafa bağlansak keşkem... kaidounun luffynin atağı yemesine şaşırması komik, kendisi sürekli ayak yerken iyi, luffy yiyince illa etkilenmemesi mi gerekiyor karşılaması için keko :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık