Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zaman sonra gördüğüm en iyi bölüm.Tatmin etti.Tek sorun 1001 sayının üstüne Kid tatmin edemiyor Ondan bir Magneto havası bekliyorum ama yok.Meyve tabanlı saldırıları çok boş.Bu kafayla zor be
kiddo.

Son düzenleme:
Big Mom 999. bölümde Kaido kimi öldürürsen öldür diyor ama Robin'e dokunma diyor, Kaido da bu bölümde hepinizi öldürmek büyük kayıp olacak diyor ya hani acaba Law'ın meyvesinin gizli tekniğini bilmiyor olabilme ihtimalleri var mı? Tamam ikisinin de şeytan meyvesi var ve içlerinden biri ölmeyi arzuluyor ama yani nihai şeytan meyvesine sahip olan kişi karşılarında ve buna dair hiçbir şey söylemiyorlar. Tuhafıma gitti.

Amirallerin hızını karşılaştırmışsın.
Ya okumamışsın ya da anlamamışsın
Karşılaştırma falan da yapmadım orada
Hangi amirali hangi amiralle karşılaştırmışım???
Daha önceki mesajımda da çarşı karışmış demişim
+
Kaido hızı sayesinde Luffy'yine yine de vurmuş denilmiş
Buna ithafen demek ki hız önemli bir faktör olacak demişiz
+
Luffy'nin hızı yine de yeterli değil demek ki o darbeyi aldı
+
Sanki Marinefordda 3 amiralin arasından geçerken Kizaru'nun "çok yavaşsın" dediği gibi

Bak daha ayrıntılı yazdım 3 amiral arası sidik yarışına girmedim yani

Law'a atıyonuz ama en önemli çar o burda. Dk 1 Luffy'yi almış ipten yine.

Kid berbat olmuş, başka bişey demicem. Kaido, Luffy'yi sevmeye başladı, Soda da, Kaido'ya iade i itibarını veriyor. Herif Luffy'den eski efsanelerin havası alıp dayak yedikce hoşuna gitmeye başlıyor. Ama hala mal, ulan hasar veriyolar az da olsa insan biraz sıyrılmayı filan düşünür.

Oden'in ne işi var orda ? Diğer 4 adama hakaret resmen. Küfür etsen daha az acırdı. Sabaha kadar vursalar bişey olmucak ki 2. bir Yonko daha var orda. Bakalım nasıl kotaracak Soda.

Law da taş atıyor adama dfkfgkfdgf ya fdgkdfgfd. Sen sadece support ol yeter fdgjdfgdf taş atıyor fdgkdfg.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık