Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama o zaman G4 Luffy'e hakisinin çok kullandırıyor demezsin. Luffy hepsini bir anda yüklediği için şekli şemalı değişiyor dersin. Bunun ismine de G4 demiş dersin.

Enma'dan farkı bariz ortaya çıkar böyle.

Ayrıca senin dediğin gibiyse herkesin aynı sekilde tüm hakisini basıp değişim geçirmesi gerekir. Bunu daha önce hiç görmedik? Sadece Luffy mi yapabiliyor? Yoksa sadece lastik meyvesi yiyenler mi yapabiliyor diyeceğiz?
Luffy'nin meyve avantajı gibi düşünüyorum. Mesela BM nin haki basması ile G4'ün haki basılınca hakiler aynı şekilde şekilleniyordu. BM burada dediğim gibi tüm hakisini kullanıyor.

Bu haki masterların seviyesi olarak görüyorum ben daha önce yazmıştım.

Şöyle anlatayım. Zoro ile Luffy'nin 100 birim hakisi olsun. Zoro şuanda ki seviyesinde en güçlü tekniği ile hakisinin sadece 50 birimi ile güç verebiliyor. Luffy G4 içindeyken sürekli haki dolaşımda olduğu için 100 birim haki ile saldırabiliyor.

Bu tüm haki masterları yani hakisinin tamamını saldırıya verebilecek karakterler için geçerli. Örneğin BM ve Garp tüm hakisini saldırılar da kullanınca bedenleri daha güçlü hale geliyor zamanla, Mihawk belki böyle karartı kılıcı.

Mesela gösterirse anlarız Luffy'nin yeni öğrendiği haki tekniği ile savunma yapmış olabilir. Böylece hem vücudunda da hemde vücudunun dışında iki tane haki zırhı oluştu böylece Kaido'nun direkt saldırısına dayanabildi.

Bunlar benim düşüncelerim.

Belli olmaz o. Bu bölüme yazmazsam olmaz diye düşündüm sadece. Çünkü ciddi saldırılar gördüm. Hepsine bir bir yazmak olmazda tepkimizi veriyoruz bir şekilde. ?

O surat ifadesinin bugün ki kazancını göstereyim sana. Gururluyum. :D.d
Belli olsun bence :S 2 numara olmak büyük başarı bak bunu bilmiyordum.Ama Lütfü’yü geçmek büyük başarı değil tabii :hhh:Zoro’yu geçerse baş tacı ederiz.:gamyon:

Bence o Killer'a üstünlük sağlayamamanın acısı. Killer'dan onay almadan hareket ettiği yok. Kaptan Kid mi Killer mı belli değil. ?
Kız çocuğu kovalayan tenekeden de emir almazsın be :(
So going off of what the TCB Scans member is saying in the BDA Discord it seems like Kaido tanked every hit. Little to no damage
5v2'den çok 1v2 olacak gibi, Luffy dışında herkes boş çar gibi takılıyor desene :(

Luffy'nin meyve avantajı gibi düşünüyorum. Mesela BM nin haki basması ile G4'ün haki basılınca hakiler aynı şekilde şekilleniyordu. BM burada dediğim gibi tüm hakisini kullanıyor.

Bu haki masterların seviyesi olarak görüyorum ben daha önce yazmıştım.

Şöyle anlatayım. Zoro ile Luffy'nin 100 birim hakisi olsun. Zoro şuanda ki seviyesinde en güçlü tekniği ile hakisinin sadece 50 birimi ile güç verebiliyor. Luffy G4 içindeyken sürekli haki dolaşımda olduğu için 100 birim haki ile saldırabiliyor.

Bu tüm haki masterları yani hakisinin tamamını saldırıya verebilecek karakterler için geçerli. Örneğin BM ve Garp tüm hakisini saldırılar da kullanınca bedenleri daha güçlü hale geliyor zamanla, Mihawk belki böyle karartı kılıcı.

Mesela gösterirse anlarız Luffy'nin yeni öğrendiği haki tekniği ile savunma yapmış olabilir. Böylece hem vücudunda da hemde vücudunun dışında iki tane haki zırhı oluştu böylece Kaido'nun direkt saldırısına dayanabildi.

Bunlar benim düşüncelerim.
Güzel benim açımdan ufuk açıcı oldu. :D Farklı bir bakış açısıymış. Açık kapı bırakıyorum buna.

Belli olsun bence :S 2 numara olmak büyük başarı bak bunu bilmiyordum.Ama Lütfü’yü geçmek büyük başarı değil tabii :hhh:Zoro’yu geçerse baş tacı ederiz.:gamyon:
Ara ara diyelim o zaman ha. Bir şey söyleyemem onun için. Sanji'yi baş tacı ettiniz mi? Japonya'da 1.liği devam ediyordu bugün. ?

Hatta madem Zoro'ya göre oynuyorsunuz. Başarıyı tek hak eden isim Gedatsu'dur. İlk 3ten almayı başardı karakter :d.d

So going off of what the TCB Scans member is saying in the BDA Discord it seems like Kaido tanked every hit. Little to no damage
Beklendiği gibi vs boyunca Kaido dan tank performansı olacak Luffy'nin yeni öğrendiği içten patlamalı teknik bile etki etmeyecek gibi o hayvana ha kınlar bu adamı delik deşik etti novalarmı damage veremeyecek diyen olacaktır burası one piece burada işler böyle bir bölüm önce bir kamyon kötek yiyen adam bir bölüm sonra god mode açabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık