Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro meselesine bir açıklık getirmek gerekirsek eğitim falan yok direktmen saldırıyı kopyalamış olduğunu söylüyor Redon:

In fact, Zoro claims that he "stole" the attack from Kinemon (I guess from when he saw him use it on Punk Hazard).

Zoro bu atağı Kin'emon'dan çaldığını söylüyormuş.

Son düzenleme:
Zoro meselesine bir açıklık getirmek gerekirsek eğitim falan yok direktmen saldırıyı kopyalamış olduğunu söylüyor Redon:

In fact, Zoro claims that he "stole" the attack from Kinemon (I guess from when he saw him use it on Punk Hazard).

Zoro bu atağı Kin'emon'dan çaldığını söylüyormuş.
Luffy'den de yeni hakiyi gördü. Tamamdır bu iş. : I

Kılıç ustası kılıç ustasının dilinden anlar,Zoro nasıl bir teknik uyguladığını çözmüştür.Sonra denemiştir işte.

Luffy'nin g2-g3 açması gibi.

Zoro meselesi strateji oyunları gibi bence. Onlarca strateji öğrenmek için binlerce kez video izleyince yeni stratejileri tekte anlayıp kavrayabiliyorsun. Zoro da onlarca teknik öğrenip antrenman yapınca Kinemonun tekniğini antrenman yapmadan kullanmış olabilir.

Zoro meselesi strateji oyunları gibi bence. Onlarca strateji öğrenmek için binlerce kez video izleyince yeni stratejileri tekte anlayıp kavrayabiliyorsun. Zoro da onlarca teknik öğrenip antrenman yapınca Kinemonun tekniğini antrenman yapmadan kullanmış olabilir.
Deli gibi antreman yaptığını zannetmiyorum ama bir denemiştir,kesebiliyor muyum diye ?

Umarım birkaç tane deneme sahnesi falan çizmiştir. Yoksa son zamanların en ala "Yaptım,oldu" sahnesi olacak.

Neyse en azından bu sayede Luffy'yi kurtardık. Bundan sonra kısa sürede öğrenme muhabbeti yüzünden Luffy eleştiren olursa tokat niteliğinde bu sahneler yeterli olur herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık