Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben pek beğenmedim sahne geçişleri çok hızlı olmuş ayrıca inanılmaz fazla detaylı çizilmiş Kid resmen bütün sayfayı kaplamış. Haftaya bölüm olmaması ise üzerine tuz biber.

Kaido'nun aklına dayak yediği veya hasar aldığı kişiler gelecek pek tabii. Garp veya Shiki ile arasında tekme tokat muhabbeti olmamıştır. Tanri Vadisinde bunu tokatlayan Garp değil de Roger olmuştur, orada Garp'ın önüne Koca Ana denk gelmiştir vs. Silüetler çok da kafanıza takılmasın. Rayleigh de aynı hakiyi gayet iyi kullanıyor ama o da Kaido'nun zihninde canlanmadı, demek ki zamanında Rayleigh'in tokadını yeme fırsatı bulamadı.

Zoro'nun kılıçlarına haki yüklenmemiş, normal haliyle Kaido'ya çizik atıyorsa hakili hali de iş görecektir. Adam imparator kesmeye gidiyor, bir zahmet taksın bandanasını. Yeni dünyaya girdiğinden beri ilk defa dövüşürken yüzü gülüyor Zoro'nun. Can sıkıntımı giderecek birileri çıktı sonunda diye seviniyor.

Kaido'nun aklına dayak yediği veya hasar aldığı kişiler gelecek pek tabii. Garp veya Shiki ile arasında tekme tokat muhabbeti olmamıştır. Tanri Vadisinde bunu tokatlayan Garp değil de Roger olmuştur, orada Garp'ın önüne Koca Ana denk gelmiştir vs. Silüetler çok da kafanıza takılmasın. Rayleigh de aynı hakiyi gayet iyi kullanıyor ama o da Kaido'nun zihninde canlanmadı, demek ki zamanında Rayleigh'in tokadını yeme fırsatı bulamadı.

Zoro'nun kılıçlarına haki yüklenmemiş, normal haliyle Kaido'ya çizik atıyorsa hakili hali de iş görecektir. Adam imparator kesmeye gidiyor, bir zahmet taksın bandanasını. Yeni dünyaya girdiğinden beri ilk defa dövüşürken yüzü gülüyor Zoro'nun. Can sıkıntımı giderecek birileri çıktı sonunda diye seviniyor.
Zoro'nun haki kulanmadığını kim söylüyor.:D Haki için illa kokaya gerek yok. Enma'nın gücünden daha fazla salmalıyım diyor. Demek ki gücünden salma durumu var. Yoksa neye göre daha fazla desin? Eee Enma'nın gücünden salma muhabbeti haki ile alakalı olur herhalde. Haliyle koka olmasına gerek yok haki kullanmış olması için.

Üye silindi 1004

Bana gelip “Yuba Kid’in meyveyi mi yemek istersin? Yoksa Mr.3’nin mi?” deseler düşünmeden Mr.3’yi seçerdim. Net Kid’in meyvesinden daha iyi bir meyve. Üst düzey haki de kasarsan metalden daha sağlam olur. Kralı gelse kıramaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık