Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yonko bütün bir bölüm boyunca dövüşüyor bizimkilere karşı, millet Garp neden silüette yok’a takılmış. Biliyorum silüetleri seviyorsunuz ama bölüme odaklansanız nasıl olur.

Bence Luffy, Shiki'ye vurduğu son darbe gibi Kaidou'ya da son darbeyi vuracak. Kaidou düşerken dejavu yaşayarak Roger'dan yediği dayağı hatırlayacak.

O zaman Garp ve Sen-Baba'nın olmaması da normal. Öyle düşünüyorum zaten kasmaya gerek yok. Lakin Mihawk bir korsan ve yonko gücünde diyenler kabullenmeli... Adam kılıç diyarı Wano'ya gelmeden en güçlü kılıç ustası ünvanı almış :)
Mihawk zaten hayatında MF'deki buzdağı ve isimsiz adamlar dışında başka birinin kesmemiş biri.Wano'ya hiç gitmemesi normal.

Dayak değildi o. Sevgiyi gösterme şekli.
Tamak işte. Sabi sübyan deyip acıcık ucundan severek bertaraf ederdi.
Arkadaşlar çok kötüsünüz. Mihawk Fb'den de geri çekilmiş sadece. Yoksa normalde o da varmış. :D
Ahahaha. Sahiden. Shanksın olduğu güç listesinde Mihawk nasıl olmaz? Hani Linlin'den bile güç... :hhh:
Devamını getiremedim iyi mi.
Niye orada mıydın :D
Yok. Ben değildim ama işte Kaido da yokmuş. Tayfanın arıkovanında olmadığı anlamına gelir bu.:gamyon:

Oda yanlış hatırlamıyorsam boss dövüşünün asıl kısımlarını herkes dövüştükten sonra çiziyordu. Daha BM i tutacak birileri gelecek. Diğer bazı dövüş eşleşmeleri daha oluşmadı. Orochi nin çevirdiği işler var.

Özetle: asıl beklenen dövüş hala başlamadı ve başlamasına çok var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık