Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

4v2 olmuş diyenlerden değil misin ? bundan daha iyi sebep mi var hatırlaması için ?

Kendi kendinizi kandırmaya devam edin diyecek laf yok :byee:
kaç v kaç olduğu hakkında pek bir fikrim yok ön görmek de çok zor. Roger korsanları var mıydı yok muydu onu bilmiyoruz , çok bilinmeyen var Tanrı Vadisinde gerçekleşen olayda.
Bu adam amiral gücündedir , kaç defa teklif gelmiştir ve kutsal ejderler sebebiyle elinin tersiyle iterek Kahraman unvanıyla koramiral rütbesini sürdürmekte.
Hiç kimse kusura bakmasın Xebec ve tayfası ile dövüşürken kravatını bile çıkarmayan adama güçsüz derseniz ben buna saçma derim.
Kaido o vakit sadece bir miçoydu , çapı yetmez onun Garp ile adı yanyana anılması için. Garp yaralı bir şekilde ateşli bir dövüşten çıkarken Kaido buradan nasıl kaçarım ulan diyip Linlin kaşıkla Hamsi Hamsi No Mi yediriyordu Kaidoya. Garp bu seride yaşayan efsanedir.

Üye silindi 5781

Zoro çatıya çıkınca HÜOĞĞĞĞĞ
Garp Akainu'ya ''Sengoku beni bırakma , eğer bırakırsan bu adamı parçalayacağım.'' diyince ''Moruk garp.''
Kusura bakmayın ama Zoro'nun Kaido'ya hasar verdiği yerde Garp ağzına sıçar Kaido'nun :d Zoro kuina'ya 2001 defa yenilirken Garp cirit atıyordu denizlerde

Hala mi madem Garp güçlü idi roçır ölünce en güçlü ünvanını almadı diyorlar ? Rocır varken de en güçlü Wb idi öldükten sonra da en güçlü Wb idi.Olay bu.Buradan garp gömmek için art niyetli olmak gerekir.

Neymiş efendim Kaido Garpı hatırlamamış, bunu söyleyen arkadaşlar bir de genel geçer olaylar aksi iddia edilmedikçe doğru sabittir demiş.
Orada gözüken kişiler Kaidonun bizzat savaştığı kişiler, bunu bizzat mangada söylüyor.
Oden ile savaştı, WB yi indirmeye çalıştığını ama başaramadığını hep biliyorduk zaten.
Shanks MF de durdurmaya çalıştı onu da biliyoruz. Roger zaten arıburnunda tokatladı bunları, burada ki tek istisna xebec. Biliyorsunuz ki xebec oluşumu kendi içinde bile sürekli savaşan bi ekipmiş xebec de kaidoyu arada dövüyormuş belli ki. Gelelim burda neden Garp yok ? Dövüşmemişler abi anlamak zor değil. Orada niye altın aslan yok, ya da sengokunun xebeci anlatırken saydığı büyük korsanlar yok ? Ne biliyim gorosei yok ? Kaido Goroseiyi kendinden güçsüz mü görüyor ? İthamlarınızı ve tezlerinizi destekler biçimde açıklarsanız herkes anlayışla karşılar. Ama antifanlık yapıp konuyu devam ettirdiğiniz sürece benim gözümde ne yazdığınızın pek bir önemi yok. Tekrar ediyorum Garp Kaidoyu yoldan geçerken tekler konu nettir.

Ayrıca kibrinden uzaya çıkmış kutsallar bile gücü ve popülerliği için bu adamı denizcilerden uzaklaştırmıyorsa bu onun gücünü tastiklemektir. Amiraller sahneye çıktığında hiç bir denizciden tepki yok, ama Garp çıkınca herkes rahatlıyor, bunları da görmek için kör olmak lazım.

Neymiş efendim Kaido Garpı hatırlamamış, bunu söyleyen arkadaşlar bir de genel geçer olaylar aksi iddia edilmedikçe doğru sabittir demiş.
Orada gözüken kişiler Kaidonun bizzat savaştığı kişiler, bunu bizzat mangada söylüyor.
Oden ile savaştı, WB yi indirmeye çalıştığını ama başaramadığını hep biliyorduk zaten.
Shanks MF de durdurmaya çalıştı onu da biliyoruz. Roger zaten arıburnunda tokatladı bunları, burada ki tek istisna xebec. Biliyorsunuz ki xebec oluşumu kendi içinde bile sürekli savaşan bi ekipmiş xebec de kaidoyu arada dövüyormuş belli ki. Gelelim burda neden Garp yok ? Dövüşmemişler abi anlamak zor değil. Orada niye altın aslan yok, ya da sengokunun xebeci anlatırken saydığı büyük korsanlar yok ? Ne biliyim gorosei yok ? Kaido Goroseiyi kendinden güçsüz mü görüyor ? İthamlarınızı ve tezlerinizi destekler biçimde açıklarsanız herkes anlayışla karşılar. Ama antifanlık yapıp konuyu devam ettirdiğiniz sürece benim gözümde ne yazdığınızın pek bir önemi yok. Tekrar ediyorum Garp Kaidoyu yoldan geçerken tekler konu nettir.

Ayrıca kibrinden uzaya çıkmış kutsallar bile gücü ve popülerliği için bu adamı denizcilerden uzaklaştırmıyorsa bu onun gücünü tastiklemektir. Amiraller sahneye çıktığında hiç bir denizciden tepki yok, ama Garp çıkınca herkes rahatlıyor, bunları da görmek için kör olmak lazım.
Ulan yazdın yazdın sonuna bunu koydun sonra antifan car curt hssdfghfkjjkhsdhfksdjh f

Güya GARP reisin azılı savunucu olmak için almıştım bu nicki. Maşallah bana gerek kalmadan herkes reisi savunuyor zaten.

Demek Luffy bütün herkesi arkadaşı yapmayı Reisten öğrenmiş.

Adam korsanların bile laf atmaktan tırstığı Dünya Asillerine Denizcilerin içinde laf atıyor. Bunu herkes biliyor ve yaptırım almıyor. Bu adamlar ışık söndürebilen insanlar ama ne hikmetse Garp reisinkini söndürememişler. Torununa bakıyorsun Dünya asili tokatlıyor ve adam hala yaptırım almıyor ve bu adam küçümseniyor.

Garipsiyorum sanki Oda'nın her çizdiğine itimat ediyormuş gibi 5 hayalden bir tanesi olmadığı için laf atılıyor gücü küçümseniyor. O 5 kişiye bakıyorsun iki tanesi adamın rivali bir tanesi Garp harekete geçince ihtiyar o o kadar korkmayın diyerek tayfasını sakinleştirmeye çalışıyor diğerisi dünya hükümetinden koruması için çocuğunu emanet ediyor. Bir tanesini zamanında tokatlamış diğer iki tanesini tokatlamak istese vurduklarının yarısı boşa gidecek.

Bu olay bana Orochi'nin gösterilmesini hatırlattı. Yamato No Orochi diye hypelandı sonra fıss.

4v2 olmuş diyenlerden değil misin ? bundan daha iyi sebep mi var hatırlaması için ?

Kendi kendinizi kandırmaya devam edin diyecek laf yok :byee:
Roger, Kaido'ya, Garp da Big Mom'ı bir kenara atmıştır. O yüzden Kaido, Roger'ı anımsar. Big Mom da Garp'ı.

WB ile Xebec ise ikisini de hatırlar. O arada yazdım Kaido ve BM kolay bir şekilde saf dışı kalmış savaş 2v2'ye dönmüştür diye. Bu arada WB, Roger'ı da Garp'ı da Sengoku'yu bile ayrı ayrı yad etmiştir. Garp'ı MF'de görünce manidar bir şekilde Gaaaaarpı diye iç geçiriyordu.

Roger, Kaido'ya, Garp da Big Mom'ı bir kenara atmıştır. O yüzden Kaido, Roger'ı anımsar. Big Mom da Garp'ı.

WB ile Xebec ise ikisini de hatırlar. O arada yazdım Kaido ve BM kolay bir şekilde saf dışı kalmış savaş 2v2'ye dönmüştür diye. Bu arada WB, Roger'ı da Garp'ı da Sengoku'yu bile ayrı ayrı yad etmiştir. Garp'ı MF'de görünce manidar bir şekilde Gaaaaarpı diye iç geçiriyordu.
Kısacası , Garp vursaydı Kaido şimdi Chinjao Volum 2 olmuştu. Chinjao dediğin adam büyük ihtimal tutulmasa bu zamanın Yonkou'su olacaktı. Böyle kaç Yonkou'nun önüne geçmiştir siz düşünün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık