Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ehem ehem.. öncelikle merhaba, çok güzel şeyler yazmışsınız :D E.Oda bey novalar vs yonkou çizmenin ve göstermenin peşinde zaten novaların içerisinde sanji bey yokki. Sbence güzel bir seneryo. Sanji dahil olacak mı olaya %90 evet ve ben diger tayfa üyelerinden de dahil olacak eleman da gelecek tayfadan.. Güzel bir giriş olacak..aşagıda zaten vs ler in çoğu tamam gibi. Onları atlatıp ilk gelecek olan sanji beydir. Daha olaylara BM tayfasıda müdahil olacak bir yerde.
Şöyle bişey daha söylim isso bey, yılan kraliçe ve kobyy nin wano ya geleceğine inanınıyorum.. hatta sabo nun bir şekilde kaçmış ve wano ya doğru yola çıktığını da düşünüyorum... yani totele bakacak olursak yaklaşık 50-60 sayı var bu arc ın bitmesine.. daha durun bismillah yeni başladı dövüşler.. daha 5-10 sayı flasback gelir.. boru mu bu kaido ve BM alaşağı ediliyor, yada zorlu bir dövüşe giriyorlar.. Bence bu arc neyleri vvar neyleri yok öğreneceğimiz bir arc.. çünkü sürekli bir üst limit var, IM sama gibi, Enel Ay Macerası gibi , BB tayfası gibi .. yani bu arc sadece gerçek anlamda kaido ve BM gerçek güçlerini göreceğiz.. okadar adamı tutsak etmek biryerde hiç bir şey yaptırmadan durdurman biraz alt yapı ve örgütlenme ister.. bu yüzden işin sonunda donanma olacak.. ne den isso , cabyy gelecek diyorum. zaten x drak orda bulunuyor bizimlilerle ittifak halinde şuanda .. peki bu isimler zaten luffy le ya ortak ya da sempatisini ve saygısını kazanmış kiişiler.. bun lar kim peki, yukarıda yazdım zaten :D
Yani uzun lafın kısası daha çok bekleriz :sapkali:

Garp halen serinin en op karakteri Ana karakterin dedesi en güçlü oluşumun en güçlüsü Kaidoya kim köpek çeker
Zoro ise arc sonu 1.8m olacak gibi alın bir ss
Luffy 2 milyarı aşacak gücünden değil ama Morgans gibi bir gazeteci sayesinde aşacaktır 2.3 civarı olacak ve younko sayılacak net bir şekilde
Shanks ile raftel karşılacak luffy ama ölümüne savaş olacak çünkü shanks onu bu şekilde test edecek
Teach hiç bir zaman ana düşman olmayacak çünkü iradesi yetersiz Wb reis açıkladı
3 Yıla sonra son arca girilecek
Benim analiz bu şekilde

Garp halen serinin en op karakteri Ana karakterin dedesi en güçlü oluşumun en güçlüsü Kaidoya kim köpek çeker
Zoro ise arc sonu 1.8m olacak gibi alın bir ss
Luffy 2 milyarı aşacak gücünden değil ama Morgans gibi bir gazeteci sayesinde aşacaktır 2.3 civarı olacak ve younko sayılacak net bir şekilde
Shanks ile raftel karşılacak luffy ama ölümüne savaş olacak çünkü shanks onu bu şekilde test edecek
Teach hiç bir zaman ana düşman olmayacak çünkü iradesi yetersiz Wb reis açıkladı
3 Yıla sonra son arca girilecek
Benim analiz bu şekilde
Teach'in iradesi D nin iradesi Roxun iradesidir

Bana daha çok kaçak dövüşen korkak adam gibi
Akainu gelir topuk Shanks gelir topuk babalık 1 vurur yapma der babacım Adamlar topluca 1hp li Wb indirdiler birde Ace 1vs 1 de aldı başarı olarak onda da hile vardır kesin çakal adam sonuçta
Hayır sadece hedefine yönelik dövüşüyor ayrıca Bb nin shansk ile derdi yok shanks'in onunla derdi var adamın yeri yurdu belli shanks saldirmaya yemiyor.

Hayır sadece hedefine yönelik dövüşüyor ayrıca Bb nin shansk ile derdi yok shanks'in onunla derdi var adamın yeri yurdu belli shanks saldirmaya yemiyor.
Burgess le olmaz adamın sağ kolu Sabodan tek yedi
Shiryu vice Admiral gibi bişeydi
Diğerleri de tipik yan karakterler
Aokiji bunların alayını mumyalar kesin bu adamın sadece odanın balonu
Gerçek kötü Akagami veya Im dir

O kadar pasta mumu yakmaya alışmış ki ateşi düşük seviye kalmış başın yarısı gitti o bile Babalık'ı öldüremedi. Böyle de ezik bir karakterdir işte :D. Babalık bir koydu yerin dibini boyladı.:D
Akainu kolunu azıcık öne uzatınca adamın kafasının yarısı gitti yav. :D
Kolunu biraz sola kaydırsaydı kafasız kalacaktı wb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık