Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım Kaido hakkında ''Ona kılıçlar zarar verebiliyor ama düz yumrukla falan zarar veremiyorsun '' gibi çok basit bir açıklama getirmez Oda. Kid'in sözünden sonra insan şüpheye düşüyor.
Öyle bir şey düşünmüş gibi duruyor. Zamanında Luffy yumruklarla kazandı gibi bir şey felan olmayacak tarzında bir konuşma vardı Luffy ile bir yolunu bulacağızz gibisinden söylemişti. :D

Umarım Kaido hakkında ''Ona kılıçlar zarar verebiliyor ama düz yumrukla falan zarar veremiyorsun '' gibi çok basit bir açıklama getirmez Oda. Kid'in sözünden sonra insan şüpheye düşüyor.
Luffy kılıçsız zarar verdi işte. Öyle bi saçmalık yapmaz Oda ya. Zaten Oda her ne kadar Zoro fanı olsa bile Kaido'ya son vuruşu her türlü Luffy yapar.

o değil de garp'a laf edenler için aklıma şey geldi kaidonun düşündüklerine bakıyorsun roger öldü wb öldü oden öldü xebec öldü bir tek kim var shanks o da zaten yonkou yakında ölür :D adam garp'ı düşünmüyor başıma bela olmasın diye :D :DAS: DAS

Luffy kılıçsız zarar verdi işte. Öyle bi saçmalık yapmaz Oda ya. Zaten Oda her ne kadar Zoro fanı olsa bile Kaido'ya son vuruşu her türlü Luffy yapar.
Verdi ama yeni haki sayesinde verdi.

Kaido şaşırıyor.
Kid yumruk nasıl zarar verir diyor.

Sonra bir iki yıl önceki Oda'nın röportajdaki ifadeleri felan..

Çoktan böyle bir şey yaptı herhalde.:(

Sence nasıl inecek?
Bence diğer dörtlü de zarar verecek ama bu sadece gerçek sakladığı gücü açığa çıkarmasını sağlayacak. Luffy de bir şeyler sakliyor belki de savaş içerisinde gelistirecek. Savaşın son kısmında baya baya hırçın öncekinden üst kademede geçecek diye düşünüyorum diğer dördü saf dışı kalır.

Ya da Big Momm'a karşı savaşırlar açıkçası orasını bilemiyorum.

Bence diğer dörtlü de zarar verecek ama bu sadece gerçek sakladığı gücü açığa çıkarmasını sağlayacak. Luffy de bir şeyler sakliyor belki de savaş içerisinde gelistirecek. Savaşın son kısmında baya baya hırçın öncekinden üst kademede geçecek diye düşünüyorum diğer dördü saf dışı kalır.

Ya da Big Momm'a karşı savaşırlar açıkçası orasını bilemiyorum.
Big Mom ss kuralı bir nedenle devre dışı kalacak.Oradakiler bir taraflarını ölümüne yırtsa ikisini indirmelerini geçtim oradan sağ çıkarlarsa çok şanslılar.İkiside resmen dalga geçiyor veletlerle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık