Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben killer çıkar dediğimde dalga geçen bile olmadı la üzgünüm. Tınlayan da yoktu gerçi pek. :hhh:
İnsanları Killer'den uzaklaştırdın sen, şimdi de Don'a elini attın ondan da uzaklaştıracaksın, hayali manga sayfaları atıyorsun yok WB gibi gemi durdurmuş, Zoro gibi oyun oynamam demiş, Luffy yatarken ayağa kalkmış iradesiyle falan. Yeter bırak valla deli olursun :artiz:

Kimse 5 v 2 fight olacak diye ümitlenmesin. Aralarından biri eksilip birileri girecek. Bakalım sonuna kadar kim kalacak ? Ben banko Luffy, Zoro kalacağına inanıyorum. Sonrada gelecek olan varsa da Sanji, Marco veya beklenmedik kişiler.

Bu arada Oda resmen yeni nesli ayırdı... hemde hepsini değil bazılarını... Muhtemelen Zoro’da da kral haki çıkacak ve çatı da kendi içlerinde bir kez daha ayrılacaklar; Luffy-Zoro-Kid... Jinbe falan fıssssss yani... Gitsin Who’yu alsın olayı o kadarmış... Her zaman dedik; Roronoa Zoro’nun koltuğuna kimse geçemez...
Olum allaesen önemli isimlerin ayrıldığı çatıda Killer var. Mangaka bugüne kadar her daim Luffy'nin yanında Kid ve Law'ı ayırmış. Bunları yazacağın bölümler geldiğinde yaz ki ederi olsun. Zoro'nun bu bölümdeki en büyük fonksiyonu çatıdaki deliğe takılmadan kendini oradan geçirebilmesi gördüğümüz kadarıyla. Tetikçi Alpa'nın gazıyla en ufak olayda feci yükseliyorsunuz lan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 73)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık