Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hardcore zorocuların askeriye ortamındaki güneydoğulular gibi kendi aralarında çalıp kendi aralarında oynamalarına bitiyorum. Hardcore zorocu gazlama timi nefes aldırmadan veriyor gazı böyle devam @Millennium Wizard @Montana
Skkskssksjsk Hardcore Luffy’ci Datte’ciğim yakışıyor mu sana bunlar? Bak hemen yukarda sizde Alpa ile Askeriye ortamındaki güneydoğulular gibi kendi aranızda çalıp oynuyorsunu... biz bir şey diyor muyuz? Ksksksks

Bu aralar sen de bir şey var böyle değildin önceden... Umarım Luffy G5 açıp sizi mutlu eder...?

Eee siz diyordunuz ya senaryo. İşte senaryo.:D Yoksa Ulti ya da Page One'a öyle vurmamasının bir açıklaması yok.:D
Özellikle karakterler, o güne kadar gösterdiklerinin dışına çıkmışsa ya da çok absürd olaylar gerçekleşmişse senaryo dedim. YK2'yi zorlanmadan yenmek başka, meyvesiz tek atmak başka. Queen antik zoanı sayesinde hayvan gibi dayanıklı. Belki Kata'dan bile dayanıklı. Sen bunu makul buluyor musun gerçekten? Yonkou seviyesinde biri ya da Akainu gibi inanılmaz hasar bırakan meyvesi olan biri tek atabilir ancak. O da açık bulursa.

Zoro Kaido'ya girerken Sanji altılıdan birinin ağına yakalanmış vaziyette :oleyo:
Kinemonları böyle bitirmesi hiç hoşuma gitmedi.Savaş sonuna kadar kayıp vere vere geleceklerini düşünüyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 82)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık