Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Yamato diyor ki Odenin günlüğünde 20 yıl sonra yeni dünyada genç güçlü biri ortaya çıkacak yazıyor
- Yamato Ace'e vivre card veriyor
@Yamato yanlışlıkla genel sohbette paylaşmışım gönderim silindi belki görmedin diye buraya yazayım dedim :)

Hahahaha Yiğidim Aslanım Çatıya gelmiş... İki Yonko birden gördü bir andasjsns

Zoro o çatıda olmayı sonuna kadar hakediyor... Göstereceği şeyler çok fazla demek ki... Tak tak kesecek alayını... Hani nereden Sanji? Hani nerede Jinbe? Hani nerede Yamato...? Roronoa Zoro kaptanı Luffy ile KK tayfasının farkını herkese gösterecekler... :a:

Abi yorumlarda :D sanki adam bininci bölümde One Piece'in sırrını açıklayacağım yada tüm okurları tatmin edeceğim gibi bir açıklamada bulundu. Zaten bu serinin böyle olsaydı tam fan servis olurdu. Hiç beklemediğimiz alakasız anlarda gelen bilgiler OP'u OP yapar. Benim zaten beklentim 1000e özel Luffy'yi yukarı çıkarıp birer tane çaktırmasıydı spoiler doğruysa bence olağan. Bence bu serinin güzel kılan şeylerden biri de hiç beklenilmeyen anlarda bir andan yapılan bilgi bomdardımanları. Bence hikaye ilerleyişinde tam nerede ne açıklanması gerekiyorsa öyle açıklanması çok iyi. Gidip 1000e özel bişeyler çizmesin. Zaten okuyucuya etkisini verdiği bilgilerin 20 senedir gözlemlemiştir. Gözlemleyen kişilerle çalışıyordur vb. Ondan sebep ki bence böyle olması çok daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık