Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocks olayı boşuna anlatılmadı,bu arc Bm ile Kaido'dan sonsuza kadar kurtulacağız insallah,artık Shanks,Mihawk,Teach,Im-sama ve Dragon devreye girer.

Kaido ile Bm ittifakı yenilmez gibi duruyor fakaat,bir şekilde yenilecekler,tatmin eder umarım.Etmesede sıkıntı yok iyi ve ya kötü artık one pieceden bir son görmek istiyorum.

Yoktur bence.

Sanji'nin Nami onun bedenindeyken aldığı hasarı hesaba katmak lazım. Nami haki bilmiyor onu geç tekme savuramıyor.
Ben Sanji'nin daha aşağı seviyelerde o hale düşeceğini düşünmüyorum. Yonko adamları o kadar güçlü kişiler değil, Jack falan ortalama bir karakter. Yani seride Jack'den güçlü yüzlerce adam olabilir.

Vay be bugünleride görmek varmış.Zamanında olaylar tazeyken herkes Oyaji ve tayfasına sallıyordu.Laf anlatamıyorduk.Şimdilerde bakıyorumda kimsenin ağzından Marco düşmüyor.Gülsem mi üzülsem mi karar veremiyorum.

Ben Sanji'nin daha aşağı seviyelerde o hale düşeceğini düşünmüyorum. Yonko adamları o kadar güçlü kişiler değil, Jack falan ortalama bir karakter. Yani seride Jack'den güçlü yüzlerce adam olabilir.
Dof bile Jack düzeyin de olmayabilir. Umarım bu dediğim konuyu saptırmaz. :D Ben Vergo'ya döneyim. Vergo Dof'un en güvendiği isim olarak ve Law'dan dahi kan alan birisi olarak Sanji'ye onu yapması normal bence. Hele ki hasarı alan Sanji'ye. Sanji şimdi güçlüdür Vergo'dan ama Jack seviyesinde olduğundan değil. Jackten güçlü sadece bazı devrimciler, amiraller ve tecrübeli denizciler (Garp, Sengoku, Kong vs) birkaç cp0 üyesi, yonkolar ve onun 1 ve 2 numaraları vardır. Bu da baya bir sayı yapıyor tabii.

Edit: Jack yerine Vergo demişim başta xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık