Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kehanet reenkarnasyonu göstermek zorunda değil. Balık Adam adasındaki kahin deniz kızı gibi öncesinde yaşamış ve böyle kehanette bulunmuş birinin sözleri de olabilir.
Ben zaten direkt reenkarnasyon diye bir şey demedim. Günlükte Luffy'e işaret eden bir şeyler bekliyordum. Beni takip edin, yarı yolda kalmazsınız. BEN DON KRIEG!!!!!!!!!!!

Big mom saçma oldu spo dogruysa. 2 yonkou ne oda. Anladik 5 seneye bitirecen ama vur dedik öldürdün.

Komutan görmeyen killer ve zoro yonkou gördü. Gerçi kinlar da savasinca mantik aramamak lazim. King ya da Queen vs olmaliydi neyse.

Law'a bak 2 room çakmis isi bitirmis heyt :good:

Luffy çatıya çıkar bu iki Yonkou'nun karşısına dikilir, onun Garp'ın torunu olduğunu anlarlar ve anıları canlanır ve bir korku hezeyanı yaşarlar bence.. Hatta Garp'ın aurasını bile hissedebilirler xd

Oda bölüm ismini Luffy yaparak daha önce de hiç duymadığımız "ben korsanlar kralı olacak adamım" cümlesi ile mükemmel bir 1000. bölüm içeriği sunmuş bizlere. Gerçekten 1000. bölümden 0 olan beklentimi tam anlamıyla karşılayan bir sayı oldu. Oda ne kral adamsın; yine şaşırtmadın :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 91)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık