Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoo aksine fanservis, karizma olmak için kasılan karakterleri sevmem. Ha ama kendisinden fazlasıyla güçlü rakiplere kırk kişi dalması hoşuma gitmiyor. Yani kaido'ya o kadar kişi dalmasındansa king ve Jack ile 2 vs 1 atsa daha çok hoşuma giderdi.
Zoro yok ki tek o grubun içinde dört kişi daha var.

Handikaplar yer yerde var. Law olmasa marineford'dan sonra luffy yoktu. Luffy olmasa law kelepçe için kairoseki arayacakti dresroza da. law olmasa dof'un cani yari olmazdi ve Luffy çok zorlanirdi. gatz olmasa birak dof'u Burgess tavuk biçagiyla alirdi luffy'i. Yani dof'u ne law ne de Luffy sittin sene alamazdi ama hikaye bu be handikaplar bunlar.

Sanirsan Kaido vs zoro. Kaido'nun ölü halinin bile zoro'ya ilgisi olmaz.
1- marinefordu demedim.
2-burgesstan sabo kurtardı
3-luffy biraz daha zorlanırdı

Yok Zoro kendinden güçlü rakiplere 40 kişi dalıyor diyorsun. Kaido'dan bahsettiğini düşündüm, Apoo'dan falan bahsetmiyorsundur umarım :(
Zoro 40 kişi dalıyor demedim. Orada iki farklı cümle var. Sevdiğim karakterin 1 vs 1 atmasını isterim dedim.
Zoro fanı olsaydım da, kaido'ya dalmasının yerine king ile 1 vs 1 atmasını isterdim. Hele kiku ve kin kaido'yu kestikten sonra kesinlikle king ile vs atmasını isterdim. Güç seviyesini görmemiz açısından da 1 vs 1 iyi oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık