Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala yazılı spoiler'ın gerçek olduğuna inanmıyorum. En azından bölüm sonunda tam tanıtılmamış güçlü bir karakter gözükmeli.

Arc'ın PR'ını yapıyor orada ya ciddi olduğunu sanmıyorum ben.
Yani o kadarını bilemem artık. Söylediği şey bu.
Adamın her dediğine inanıyor musun :/ Kaido nasıl düşecek bilmiyorum da diyordu. Böyle gaz şeylerin benim için pek anlamı yok.

Bu ve saz arkadaşları editörler şöyle bölümler böyle bölümler diyor bomboş şeyler çıkıyor.
Direkt kendi açıkladığı bir şey olduğu için elimde bu var. Gerisi yoruma kalmış. Kaldı ki, Oden'i nasıl gösterdiği, seride bir anda nereye yerleştirdiği ve onun uğruna nelere zarar verdiği de ortada. Bence çok net bir milliyetçiliği var. Olumsuz gösterdiği şeyler de dönem eleştirisi çoğunlukla.

Spo doğruysa bininci bölüm içi gayet tatmin edici bölüm.Novalar vs yonkolar eski nesil vs yeni nesil daha ne olsun işte.Zoro nun aşağıda kalıp önce Queen le karşılaşıp sonradan çatıya çıkacağını düşünüyordum Marco firlatmayi başarmış son anda böylesi daha iyi oldu iyi bir atak güçleri var grubun hepsi de gerekli tutkuya sahip ve law gibi iyi bir supportlari var çok etkili Combola r izleyeceğiz haftalarca sürsün bu mücadele

Üye silindi 1004

Spo doğruysa bininci bölüm içi gayet tatmin edici bölüm.Novalar vs yonkolar eski nesil vs yeni nesil daha ne olsun işte.Zoro nun aşağıda kalıp önce Queen le karşılaşıp sonradan çatıya çıkacağını düşünüyordum Marco firlatmayi başarmış son anda böylesi daha iyi oldu iyi bir atak güçleri var grubun hepsi de gerekli tutkuya sahip ve law gibi iyi bir supportlari var çok etkili Combola r izleyeceğiz haftalarca sürsün bu mücadele
Seri ışınlama yapması lazım öbür türlü hepsi kim vurdu ya gidecek. Belirleyici karakter net bir şekilde Law. Korumaları da lazım onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 54)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık