Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm netleşen diğer bir şeyi de söyleyeydin.:D Bir kere kendinizle çelişiyorsunuz. Hem Killer için Zoro onu tekledi aynı seviyenin adamları değiller diyorsunuz hem de Zoro'nun diğer üçüyle birlikte Luffy'nin yanında olmasından onun Luffy ile aynı ligde olduğunu ima edecek şekilde şeyler yazıyorsunuz.:D O zaman Killer için de diyin hadi Luffy ile aynı ligin adamı diye.:D

Bu bölüm netleşen diğer bir şeyi Luffy'nin diğer dördünden de farklı yere konduğudur. Adamlar hazır oldaymış gibi Luffy beklemişler.:D Luffy geldi şeklini yaptı hepsinin önünde Korsan Kral ben olacağım dedi.:D
Killer Law ile aynı ligin adamıymış Zoro Law gibi adam teklemiş. :D Bu sefer yüzde tartışmasını siz yapmak zorunda kalacaksınız çünkü luffy başta şov yapıp hasar verip sonra dayak yiyecek.En sonda da kelleyi zoro alacak.Devranın döndüğü güne yaklaşıyoruz.:ehe:

Ben de diyorum ki bizim bu yorumu yapmamıza sebebiyet verecek bir şey görmedik.
Aslında çok şey gördük... Daha sadece bu arc da; Bm’nin bizim güçsüzlere madara olmasından tut, Apoo’nun, Luffy’i patlatmasına kadar bir sürü sebebiyet var bu işe... zaten bu yüzden tüm dengeler şaştı... Hatırla eskiden ne diyorduk; Luffy-Zoro-Kid-Law-Yamato sadece Kaido’ya girecek diyorduk... şimdi iş nereye geldi gördük?
Oda istediği gibi şekillendiriyor her şeyi.

Tabii ki de Oda’nın yine ne yapacağı belli olmaz ama tekrar söylüyorum... O “Yeni jenerasyonun güçlüleri” muhabbeti boş değil...

Aslında çok şey gördük... Daha sadece bu arc da; Bm’nin bizim güçsüzlere madara olmasından tut, Apoo’nun, Luffy’i patlatmasına kadar bir sürü sebebiyet var bu işe... zaten bu yüzden tüm dengeler şaştı... Hatırla eskiden ne diyorduk; Luffy-Zoro-Kid-Law-Yamato sadece Kaido’ya girecek diyorduk... şimdi iş nereye geldi gördük?

Tabii ki de Oda’nın yine ne yapacağı belli olmaz ama tekrar söylüyorum... O “Yeni jenerasyonun güçlüleri” muhabbeti boş değil...
Zoronun ve Killerın tepede olmasının sebebi sahiplerinin orada olması.

Çer çöp aksiyonlar her zaman olur oluyor gönlümüz olmamasından yana ama çok ciddiye almaya gerek yok. Yeni jenerasyon muhabbeti zaten boş değil o adamlar indirecek Kaido'yu işte. Araya BM'yi katmak sıkıntı.

Zoronun ve Killerın tepede olmasının sebebi sahiplerinin orada olması.
Belki Killer’ın öyle ama Zoro’nun öyle olmadığını herkes biliyor... Hatta Kid’in yancısı Luffy-Zoro-Kid üçlüsüne bakıp; “Bu heriflerin hepsi birbirinden çılgın” diyerek neyin ne olduğunu söylüyor aslında... yani kim sahibi orada diye çatıda belli...
Ayrıca Zoro, Luffy’nin ortağı ve dostu...

Belki Killer’ın öyle ama Zoro’nun öyle olmadığını herkes biliyor... Hatta Kid’in yancısı Luffy-Zoro-Kid üçlüsüne bakıp; “Bu heriflerin hepsi birbirinden çılgın” diyerek neyin ne olduğunu söylüyor aslında... yani kim sahibi orada diye çatıda belli...
Niye Zoro öyle değil ? Basbayağı aynı.Killerdan böğrüne kılıç yedi diye 2 gün komada kalan adam Zoro.Killerdan tek üstün yani kılıç sayısı.Onlara çılgın demedi alenen mal bunlar dedi.Güç göstermez bu.

Çer çöp aksiyonlar her zaman olur oluyor gönlümüz olmamasından yana ama çok ciddiye almaya gerek yok. Yeni jenerasyon muhabbeti zaten boş değil o adamlar indirecek Kaido'yu işte. Araya BM'yi katmak sıkıntı.
Doğru Arada ki Bm her zaman sıkıntıydı zaten ama Marco bile gelmedi yukarıya... Adam da on numara Supportluk yapacak potansiyel vardı... Kim gelir bu saatten sonra onu da bilemiyorum. Ama bakalım ne olacak göreceğiz. Eğer 5v2 olacaksa da bari onu düzün çizsin...

Kid'in Kaidoyla sorunu var ya Luffy ve Kid Kaido'ya girse Zoro Killer Law'da Mom'a girer diye düşündüğümden dedim onu kessin diye birazda. Hem kadının hasar aldığı sahne yok neredeyse Zoro'nun onu kestiğini görürsek efsane bir sahne olur bence.
Kaido'yu kesen Bm'yi haydi haydi keser zaten. Düşük ihtimal olsa da güzel olur tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık