Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sonrasını biliyonuz. 2 bölüm dayak yedirir şimdi. Acaba nasıl indiricek hala merak ediyorum.

Bölüm tırt, Luffy'ye 1 tane vurduram KK ben olucam diyem, al sana 1000. bölüm. Yani 78 kere aynı şeyi yapmamış olsa gaza geldim dicem ama. Hatta rahatsız oldum bölümden.

Bu bölüm favori bölümlerden biri oldu. 3 tane fanı olduğum karakter var iki tanesi yardırdı bu bölüm.

Kalan bir tanesi ise...

Eğer luffy tekler derse boş fanlık olur. Ben daha demedim ama öyle bir cevap alırsam diyebilirim.
Benim bahsettiğim şey brüt güç. Marco meyve açık def duracak Luffy’de yapabileceği en sağlam saldırıyı yapacak. Marco tek yer. Normal bir dövüşte tek atamaz tabi.

Yamato ne biçim biri abi ben anlamıyom :S Bana şu spoiler gibi defteri verseler ben derim allah belanızı versin bu ne kofti kader lan diye :S Nası ucuz bi roman bu deyip atarım çöpe bi ton manga vardır onu okurum. Bi de kendine görev edinmiş bekliyor kehaneti :S bu ne bağnazlık aga :S Oden gibi Adam olsan kendi samuraylarını yetiştirip alırdın Kaidou'nun kellesini. Rngye güvenip backseat yapmak falan tam e girl olacakmış da imkanı yokmuş gibi. Zaten e girl olsa aylık manikür param diye donate bar açıp sideboob gösterirdi

Benim bahsettiğim şey brüt güç. Marco meyve açık def duracak Luffy’de yapabileceği en sağlam saldırıyı yapacak. Marco tek yer. Normal bir dövüşte tek atamaz tabi.
Ya ben Luffynin "tek atma" olaylarına pek pozitif bakamıyorum. (Zaten Marcoyu hayal bile edemiyorum o ayrı) Luffy tek atan bir karakter değil... Zoro mu lan bu?

Luffy ve Kin'emon sahnesi başka hangi arclarda yaşanmıştı? Kin'emon dahilinde diğer arclarda da herkes böyle Luffy'den yardım istiyordu sanki ;/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık