Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law kesin gidici ya , biz o meyvenin o özelliğini kesin göreceğiz , boşuna bahsedilmedi.
Doflamingo o özelliğin Reverie'deki hazineyle beraber Dünya'yı yönetecek kadar mükemmel bir özellik olduğunu söylemişti. O hazineyi öğreneceğiz sonuçta , ucu açık kalmaz bunun.
Zaten Drake ile Hawkins konuşurken birisi hakkında yarın hayatta kalma oranının %1 veya 3'ten az olduğunu söylenilmişti ve bu kişi bir erkekti.
Law'dır büyük ihtimalle.
Ben daha çok Luffy ya da Zoro ölür, Law onlar için kendini feda eder diye düşünüyorum. Gerçi Law Zoro'nun ölmesine çok da üzülmez o yüzden Luffy gidici :(

Law kesin gidici ya , biz o meyvenin o özelliğini kesin göreceğiz , boşuna bahsedilmedi.
Doflamingo o özelliğin Reverie'deki hazineyle beraber Dünya'yı yönetecek kadar mükemmel bir özellik olduğunu söylemişti. O hazineyi öğreneceğiz sonuçta , ucu açık kalmaz bunun.
Zaten Drake ile Hawkins konuşurken birisi hakkında yarın hayatta kalma oranının %1 veya 3'ten az olduğunu söylenilmişti ve bu kişi bir erkekti.
Law'dır büyük ihtimalle.
Öleceği varsa da sen söyleme sen kınlara da ölecekler dedin aha sonuç ortada :artiz:

Üye silindi 5781

Ben daha çok Luffy ya da Zoro ölür, Law onlar için kendini feda eder diye düşünüyorum. Gerçi Law Zoro'nun ölmesine çok da üzülmez o yüzden Luffy gidici :(
Yani Wano'da istemediğimiz kadar çok doktor var.
Chopper , Law , Marco , Minklerin doktorları... Luffy gerçekten ölümle burun buruna gelebilir.
Zoro ile Luffy'nin hayatta kalma olasılığı %17 bu arada. Hawkinsle karşılaştıklarında Hawkins belirtiyor oranı. Dediğin gibi ölüm çok net olacak bu arc.

Vay vay vay, çok iyi bölüm. Uzun aradan sonra yorum yazdırdı :respect: Şu çıkıştan sonra gelip diğer bebiş novalar Kaido veya BM'a zarar verirse çok komik olur. Law BM Arcta luffynin krallığını kabullenmişti, anlaşılan burda da Kid kardeş müttefik korsanların altına girecek.
Law doğa ölecekken Luffy kurtarınca krallığı kabullendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık