Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gece gece aklıma bir şey geldi joy boy gelecekten 800 yıl geçmişe giden biri olabilirmi ? Ama kim luffyi iyi tanıyan biri olması lazım

Mart'a kadar 5 bölüm okursak iyi.
4 yılda bitecegkhdullk ?
Bilgiyi yanlış aktarmışım, kusura bakmayın. Resmi çıkış tarihiyle alakalı bir durum bizi etkilemiyor.

@Tiksav Lee sende kusura bakma :S

Zamanın varsa erken cikan bolum ile yuksek kaliteli korece bolumden karşılaştır:

Bilgiyi yanlış aktarmışım, kusura bakmayın. Resmi çıkış tarihiyle alakalı bir durum bizi etkilemiyor.

@Tiksav Lee sende kusura bakma :S

Zamanın varsa erken cikan bolum ile yuksek kaliteli korece bolumden karşılaştır:

Ne Kusura bakma şu konuşma yine geçmişti galiba aramızda jdjdk Ne Kusuru o kadar bilgi sağlıyorsun diye. ama cidden öyle. Dışarıdan bilgi aktarıyorsun o kadar. Kusura bakma değil önemli değil de..

Evet şimdi bir göz attım bence Bölüm sızmasa Kaidodan kan gelen panele bir iki dokunuş yapacakmış adamın 1000. Bölümü çizerken bile kursağında bırakıyorsunuz. Ben olsam o editörü eve bağlardım.

Ööörgh. Bu nasıl bölüm yahu, epeydir böyle sıvamıyordu E. Oda. Güç dengesi zaten yok da bari böyle şeyler yapma. Marconun King ve Queeni tutup velet çekmesi, Luffynin iki Yonkonun ortasından onların haberi olmadan geçip Torikonun Komatsuya söylediği geciktiğim için üzgünüm repliğini Kinemona söylemesi, daha dün tek yiyen Luffynin hepinizi indirecem mesajları... Eskiden Fairy tale eleştiriliyordu, ahanda bu bölümün ne farkı var, kazanacağız çünkü arkadaşlarım öyle istiyor. Kaido tek yer. Mükemmel bir bölüm. :)
kaydadeğer bir yorum okuyabildim :respect: üniversite yıllarından kalan alışkanlıkla okumaya 15 yılın hatrına devam ediyorum yoksa son 7-8 yıldır eski keyfi vermiyor. böyle giderse game of thrones final sezonu ve hobbit üçlemesine bile duacı kalacak şu seriyi takip edenler ama her zaman canım ciğerim ilk göz ağrım olmaya devam edecek... bi veritas gibi seri çıksa keşke ağız tadıyla okuyalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık