Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin suitini kutu kola, baba parası diye itham eden ey Zorocular Sanji bu günlere baba parasıyla değil ana duasıyla geldi. Şimdiye kadar bırak kılıcı bıçak bile kullanmadı ellerini bile kullanmadı reis sadece tekme kullandı ve tekmesiyle Zoroya kafa tutacak güce ulaştı. Ey Zorocular eyy yıllarca 3 tane kılıçla dolaştı bu adam hiç sesiniz çıkmadı kılıçlarına güveniyor diye kılıçları olmasa Zoroyu Usopp bile tokatlar utanın be utanın sanji bir suit giydi diye ne bu tantana kardeşim edep yahu.

Öyle mi anlatılır yürüyüp geçtiği? Vallaha hayret ediyorum bazen. Kaido geçtikten sonra arkasına dönüp bakıyor. Olayın garip yönü zaten aralarından geçip gitmesine yürüyerek geçmelerine izin vermelerinde. Niye izin versinler? Vallaha yine hayret ettim. Ciddi misin?
Zaten etkileyici kılan şey bence tam olarak bu. Ağır ağır, o iki canavarı sallamadan, tam ortalarından yürümesi çok şey anlatıyor. Hızlı geçseydi, çekiniyor olurdu, aksine o iki canavardan hiç çekinmiyor orada yavaşça yürürken.

Ne anlama geliyor? Yürüme mi? İlerleme mi? Yürümesinin sesi ise de bir sorun olmuyor ki yürüdüğü sıra o efektler var sonra bir anda arkalarına geçiyor ve yine aynı efekt. Olsa olsa yürüdüğü kısım için efekt koymuşlar dersin. Bu tüm mesafeyi yürüdüğü anlamına mı geliyor? Arada baya bir mesafe var.
Bir anda yer değiştirme olsaydı, onun da efekti yazılırdı muhtemelen. Şuradakine benzer bir şey olabilirdi mesela:

Zaten bu şekilde, onlar konuşurken yanlarından yavaş yavaş geçmesi çok daha epik. Altına bir müzik koy, tamamdır. Kaido da muhtemelen onlara karşı bir hamlede bulunmadan teğet geçtiği için şaşırıyordur.

Sanjinin suitini kutu kola, baba parası diye itham eden ey Zorocular Sanji bu günlere baba parasıyla değil ana duasıyla geldi. Şimdiye kadar bırak kılıcı bıçak bile kullanmadı ellerini bile kullanmadı reis sadece tekme kullandı ve tekmesiyle Zoroya kafa tutacak güce ulaştı. Ey Zorocular eyy yıllarca 3 tane kılıçla dolaştı bu adam hiç sesiniz çıkmadı kılıçlarına güveniyor diye kılıçları olmasa Zoroyu Usopp bile tokatlar utanın be utanın sanji bir suit giydi diye ne bu tantana kardeşim edep yahu.
Zoro çalışmalarını kılıçsız da yapıyor bil istedim yani o da Sanjinin tekmeye çalıştığı kadar diğer şeylere çalıştı

Bir anda yer değiştirme olsaydı, onun da efekti yazılırdı muhtemelen. Şuradakine benzer bir şey olabilirdi mesela:

Zaten bu şekilde, onlar konuşurken yanlarından yavaş yavaş geçmesi çok daha epik. Altına bir müzik koy, tamamdır. Kaido da muhtemelen onlara karşı bir hamlede bulunmadan teğet geçtiği için şaşırıyordur.
İyi de illa bu sahnedeki gibi anlatilmasina gerek yok ki. Oradaki anlatım ile buradaki bir değil sonuçta.

Luffy'nin saldırmaması neyse de Kaido ve Big Mom'ın geçmesine izin vermesi çok saçma. Çiğ çiğ yemek istiyorlar zaten Luffy'i. Ayrıca diyalogları boyunca gerceklesiyor bu olaylar. Onlar sorularını sorduğu sırada Luffy çoktan arkalarına geçmiş oluyor. Benim sahne yorumum bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık