Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç bir şey olmasın derken ? Sen kutsallarin Akainu için öldürün şunu falan demesini mi bekliyorsun ahahha carlosun ağzına çakan kutsal gibi bir tanesi çıkıp hemen derdest eder o kutsalı :D

Ben bu durumun istisnası yok demedim genel de böyle dedim... demek istediğim gayet açık aslında ama neyse...

Bu olayı geçeceğim çünkü sıktı...

Sakazuki kutsal ejderlere posta koyup istediğini diyemez ama Zoro yeri geldiğinde Luffy’e gerekenleri rahat rahat söyler(Usopp olayı gibi) İşte bu da Dost olmak ve Köpek olmak arasında ki farktır...
Favori karakterinin çocukluk dostunu, sanki onun köpeğiymiş gibi gören bir kişiyle senin anlaşman mümkün değil. Boşuna yoruyorsun kendini. Kid'e, Killer'ın sahibi diyen bir kişi, ne Kid'i ne de Killer'ı tanımıştır.
Şu halde, Zoro yorumlamasına takılmaya gerek yok o yüzden. Zoro'dan önce Kid ve Killer hakkındaki düşüncelerini gözden geçirmesi lazım. @Eustass Captain Kidd 'in.

Yuhh be kardeşim Garp’ın, 2 meyveli BB’nin Sakazuki’nın BM’nin tekleyemediği hatta zarar bile veremediği adamı kimse tekleyemez.
Kaido’yu bitirecek saldırı Marco’nun bilincini kapatamayacak mı yani? Şeytan meyvesi bir yere kadar luffynin hakisi boru değil. Tabi bahsettiğin saldırı muhtemelen Luffy’nin sınırını aştığı bir saldırı olur.

Favori karakterinin çocukluk dostunu, sanki onun köpeğiymiş gibi gören bir kişiyle senin anlaşman mümkün değil. Boşuna yoruyorsun kendini. Kid'e, Killer'ın sahibi diyen bir kişi, ne Kid'i ne de Killer'ı tanımıştır.
Şu halde, Zoro yorumlamasına takılmaya gerek yok o yüzden. Zoro'dan önce Kid ve Killer hakkındaki düşüncelerini gözden geçirmesi lazım. @Eustass Captain Kidd 'in.
Kıyamam ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık