Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'yu Kılıçları Mı Taşıyor?

Zoro'yu kılıçları mı taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    86
Tabi efendim. Hemen yapıyorum panellerle açıklamamı.

Ömürden yediği paneli gösteremem ama ömrüne ömür kattığı paneli gösterebilirim. Luffy'nin kendi ağzıyla dediği hatta Kaido'da onaylı.

Bak bu da sonraki paneller. :D

Ömrüne ömür katıyor gibi bir şey yok.

Bak bu da sonraki paneller. :D

Ömrüne ömür katıyor gibi bir şey yok.
Eee bu panelde bir şey yok ? Bana inanmıyorsun bari Luffyciğine inan. Bak ne demiş. Çok fazla enerji götürüyor demiş o kadar. :D

Nika'nın çizgi film tarzı yüzünden enerji tükenmesini bu tarz çizmiş o sadece. Eğer tipinin şekilden şekile girmesinden bahsediyorsan.

Eee bu panelde bir şey yok ? Bana inanmıyorsun bari Luffyciğine inan. Bak ne demiş. Çok fazla enerji götürüyor demiş o kadar. :D

Nika'nın çizgi film tarzı yüzünden enerji tükenmesini bu tarz çizmiş o sadece. Eğer tipinin şekilden şekile girmesinden bahsediyorsan.
I am all tuckered out diyor. Çok enerji yiyor diyor. Hayata bir kere dönmesi sürekli olacağı anlamına gelmiyor ki gelmeyeceğini biliyoruz zaten. Ölüm gibi durumdan power up ile dönme sahnesi bu. Tüm serilerde var.

Zoro'nun da ölümden döndüğünü biliyoruz. Zaten ölü durumdayken iksirle iyileşti. İksirin etkisi geçince 2 kat acı çekeceği söylendi. Başında Azrail gördük. Ama Zoro hala yaşıyor. Evet açıklayın bakalım nasıl hayatta? :D

I am all tuckered out diyor. Çok enerji yiyor diyor. Hayata bir kere dönmesi sürekli olacağı anlamına gelmiyor ki gelmeyeceğini biliyoruz zaten. Ölüm gibi durumdan power up ile dönme sahnesi bu. Tüm serilerde var.

Zoro'nun da ölümden döndüğünü biliyoruz. Zaten ölü durumdayken iksirle iyileşti. İksirin etkisi geçince 2 kat acı çekeceği söylendi. Başında Azrail gördük. Ama Zoro hala yaşıyor. Evet açıklayın bakalım nasıl hayatta? :D
Meyve çöp mü oldu şimdi? Gura Gura yeseydi ne olurdu Luffy?

Luffy'i savunamadığı için Zoro'yu katıyor ama üzücü olan seni Zorocu sanması. @artyomdh :D Bu da Nika'nın ne kadar kötü bir şey olduğunu gösteriyor, çaresizlik kötü bir şey.

İksir diye birşey bu arada. Zou Arc'ında zaten ilaç olduğu geçmişti. Ivankov'un, Luffy'e hormon vermesi gibi bir şey. Hiçbir farkı yok. Sen birisini savunurken diğerine iksir diye yalan sıkıyorsun.

Son düzenleme:

Yav Alpa Hocam attığım diğer panelleri neden yok saydın. :D Kaido Luffy'i öldürdüm diye bık bık konuşuyor. Cora-zan öldüğü paneldeki detayın aynısını Luffy'e koymuş. Luffy ağzıyla nasıl hayattayım diyor. Millet Luffy'nin sesi kayboldu diyor. Kaido işinin bittiğini düşünmüştüm diyor. Luffy bitmişti zaten diyor. Sana yakıştıramadım bu kadar Luffy seviyorsun ama dediklerini hiç ciddiye almıyorsun :D

Zoro ölmedi ki. Zoro bık bık konuşuyordu iksiri kullanacağı zaman. Ölü durumda falan değildi. Sonrasında da yaşıyordu hala. :D

Son düzenleme:
Luffy'i savunamadığı için Zoro'yu katıyor ama üzücü olan snei Zorocu sanması. @artyomdh :D Bu da Nika'nın ne kadar kötü bir şey olduğunu gösteriyor, çaresizlik kötü bir şey.

İksir diye birşey bu arada. Zou Arc'ında zaten ilaç olduğu geçmişti. Ivankov'un, Luffy'e hormon vermesi gibi bir şey. Hiçbir farkı yok. Sen birisini savunurken diğerine iksir diye yalan sıkıyorsun.
İyileştirici Sake brom. Sake içiyor iyileşiyor.

Haa bu arada soruya da cevap verelim, soru bir kere oksimoron bir soru. Çocukluğundan beri kılıç konusunda kendisini geliştiren adamın buralara gelmesinde tabi ki de kılıcın payı var, adam kendisini bu yönde geliştirmiş. Kaliteli kılıçlar kullanınca tabi ki daha güçlü olacak, bu gerçekte de böyledir, diğer kurgu eserlerinde de... En basitinden Artur Dayne ve Baristan arasındaki farkı belirleyen şey kılıcın kalitesi.

Fakat şöyle çöp meyve böyle güçsüz meyve, Luffy onu efsane yapacak leynn diye yorumlarda bulunup, sonra tanrı meyvesi çıkınca, bunu Zoro'daki durumla eşitleyemezsin. Luffy mesela çok dayanıklı, hemen iyileşiyor diye övülüyordu, Zoan meyvesi sayesindeymiş. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık