Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King ile Sanji kapıştığına göre Zoro diğer samuraylar ile Kaido'ya dalar. Samuraylar başsız gerek. Luffy'de Big Mom'ı indirir. Yarım kalan dövüşü tamamlar.

Abi nabalım forum gömüyorsa :D 960 milyon ödüllü eleman Smoothie alsa 1 milyarı bulur ödülü Zoro'nun gayet iyi.Shiliew'i yenecek zaten sonra zaten en sonda amiral dengi olarak bitirir işte.
Zaten bu benimki istek Enma'yı aldı adam Kaido'nun adamlarından birini götüreceği garanti gibi.
Bence de sıkıntı yok güzel vs dönsün yeter ki ama Kingler Kaidolar havada uçuşurken Smoothie'ye kalması anti zorocular için bayram olur. :D Gerçi banane benim sevdiğim karakter çoktan bir Yonkou ile nerdeyse iki kere vs attı, has adamlarından birini ikiye böldü. Benim gafam raat :D

King ile 1v1 olmayacağı kesinleşti. (bence)

Büyük ihtimalle rakibi Who olacak. Who'yu küçümsemeyin. Queen'i öldürebileceğini iddia ediyor.

Sanji-King olmaz ya.Olmayacağını bu bölümde gördük bence :(
Bence de olmaz. King'in rakibi Marco veya Sanji + X gibi gözüküyor. Ama belli de olmaz. Bizimkilerin ilk Cp0 karşılaşmalarını veya Luffy vs Kata'yı düşününce imkansız değil. Bizimkiler 1 kere ölünce rakibin saldırılarını daha rahat karşılamaya başlıyor 2. kez öldüklerinde denk saldırılar yapıyor. 3. kez öldüklerinde ise rakibi yeniyorlar: )) Sanji henüz ölmedi :a:

King x Sanji dövüşüne tezaruhat yapacak gibi duruyor şimdilik ama hadi hayırlısı. Who'yla kapışmasını görmek isterdim. King'de hoş olur ama mangakaya güvenmiyorum gider bütün arc boyu çer çöp dövdürür bu Oda. Belli olmuyor pek sağı solu biliyoruz ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık