Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Zoro'nun Marineford Saldırısı

Zoro'nun Saldırısını Kim Durduracak?

• Efsanelerden Biri (Garp Marp...)

• Tanıdık Amirallerden Biri

• Yeni Amiralimiz

• Koramirallerden Biri

• Yeni Teknolojiler

• Başka Bir Kişi/Sebep

• Yön Algısı Olmadığı İçin Zaten Yanlış Yere Atacak

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Issho durdurur, zaten bitmemiş bir hesapları var. Bir de Issho' nun gözlem hakisi sebebiyle diğer amirallerden daha atik davranacağını düşünüyorum. Katanasının kenarıyla durdurur, bu sefer iki metre değil 20 metre geri sürüklenir, " Son görüşmemizden bu yana güçlenmişsin Korsan Avcısı " der.
Kılıcıyla durdurur ve yer çekimiyle onu göğe yükseltir. Marinford'daki o malum sahneyi anılarımızda canlandırır.

1-2 düşman derken. Sıradan basit bir iki düşmanla kapışmakla olacak iş değil o ama biliyorsun değil mi? Zoro'nun muhtemelen 4 büyük rakibi olacak benim tahminim.

Birisi Shiryu ya da Burgess (İkisinden biri)

Diğeri Gorosei'deki kılıçlı dayı (Shodai Kitetsu'yu alıp yeni sahibi olacak ve tayfada en üstün 12'likten bir kılıç taşıyan karakterlerden biri olacak )

Bir diğeri Fujitora olacak muhtemelen.

En büyük dövüşünü de Mihawk'a karşı verecek.
Bahsettiğim powerup alacağı kişilerdi. Birazdan King inecek. Bir k.haki gelişimi olur , yanına da biraz b.haki powerupu ondan sonrası Allah'a emanet.

Bahsettiğim powerup alacağı kişilerdi. Birazdan King inecek. Bir k.haki gelişimi olur , yanına da biraz b.haki powerupu ondan sonrası Allah'a emanet.
Seri sonunda zirve isimlerden olacak şüphesiz. King ve Queen'i bizim ikili yenecek ama tek başına değiller. Birbirleriyle sağlam bir ikili oluşturarak yenecekler. King ve Queen'in böyle bir ekip çalışmasıyla yenecekler. King ve Queen sağlam bir işbirliği yapamayacaklar ve bizimkilere yenilecekler.

O normal bir isimli saldırıydı.biz sağlam bir slahs tan bahsediyoruz.
Zoro o kadar düştüyse Wano'da yarım bıraktığı Seppuku'yu tamamlasın bence.:artiz:
Garp ve Bogard Coby ve Helmeppoyu ciddi manada çalıştırıyor. Söylediğim şey tabiki uçuk bir tahmin ama zamanı gelince olma ihtimali var.
Cobynin nasıl bir gelişim gösterdiği ortada aynı şey neden Helmepo için olmasın.

Çok basit Zoro o saldırıyı yapmaz. Çünkü Evrende o saldırıyı durduracak kimsenin olmadığının farkında. Hem şimdi adayı yok edip kendi arkadaşlarını denize gömmesine falan gerek yok.

Garp ve Bogard Coby ve Helmeppoyu ciddi manada çalıştırıyor. Söylediğim şey tabiki uçuk bir tahmin ama zamanı gelince olma ihtimali var.
Cobynin nasıl bir gelişim gösterdiği ortada aynı şey neden Helmepo için olmasın.
Bu bahsettiğin kişilerin belli bir seviyenin üstüne çıkması serinin dinamiklerine ters.

Haki savaşta gelişmiyor mu , veyahutta haki seviyesinde bir şekilde ilerlediler diyelim. Savaş tecrübeleri yok. Bi yerde patlak verirler.

Bu coby mevzusu oda nın yedek planıydı gerek kalmadı Muhtemelen.

Haki savaşta gelişmiyor mu , veyahutta haki seviyesinde bir şekilde ilerlediler diyelim. Savaş tecrübeleri yok. Bi yerde patlak verirler.
Yalnız adamlar denizci. Luffy'den daha çok savaşa girdikleri kesin. Belki Luffy kadar zor savaşlara girmediler ama sayı olarak daha çok olduğuna eminim. Özellikle Coby'nin yüzbaşı olduğunu ve Helmeppo'nun da onun sağ kolu gibi takıldığını hesaba katarsak gemideki en rütbeli iki kişi olarak son 2 yılda girdikleri savaş sayısı Luffy'nin 10 değil 30 katı olsa şaşırmam. Yani nitelik eksikliğini nicelikle kapatıp pekala güçlenebilirler.
Bu bahsettiğin kişilerin belli bir seviyenin üstüne çıkması serinin dinamiklerine ters.
Neden ters anlamadım. Bizimkiler 2yıl hadi macera sürelerini de hesaba katalım taş çatlasa 3 yılda koramirale dokunamayan adamlardan yonkou devirmeye doğru geldiler. Şimdi Garp'tan eğitim alan adamlar mı gelemeyecek. Hani bizimkilerden güçsüz olmalarına kesin diyorum zaten ama tek bir slashı durduracak güze gelmeleri hiç ters düşmez. Şahsi fikrimi sorarsan bende o seviyeye gelmezler diyorum ama gelselerde şaşırmam yani.
Bu coby mevzusu oda nın yedek planıydı gerek kalmadı Muhtemelen.
Buna katılıyorum. Hatta her şeyin sesini duyma mevzusu falanda oradan geldi bence. Şuan ''D.'' veya antik silah çıksa dahi şaşırmam Coby için.

Yalnız adamlar denizci. Luffy'den daha çok savaşa girdikleri kesin. Belki Luffy kadar zor savaşlara girmediler ama sayı olarak daha çok olduğuna eminim. Özellikle Coby'nin yüzbaşı olduğunu ve Helmeppo'nun da onun sağ kolu gibi takıldığını hesaba katarsak gemideki en rütbeli iki kişi olarak son 2 yılda girdikleri savaş sayısı Luffy'nin 10 değil 30 katı olsa şaşırmam. Yani nitelik eksikliğini nicelikle kapatıp pekala güçlenebilirler.

Neden ters anlamadım. Bizimkiler 2yıl hadi macera sürelerini de hesaba katalım taş çatlasa 3 yılda koramirale dokunamayan adamlardan yonkou devirmeye doğru geldiler. Şimdi Garp'tan eğitim alan adamlar mı gelemeyecek. Hani bizimkilerden güçsüz olmalarına kesin diyorum zaten ama tek bir slashı durduracak güze gelmeleri hiç ters düşmez. Şahsi fikrimi sorarsan bende o seviyeye gelmezler diyorum ama gelselerde şaşırmam yani.

Buna katılıyorum. Hatta her şeyin sesini duyma mevzusu falanda oradan geldi bence. Şuan ''D.'' veya antik silah çıksa dahi şaşırmam Coby için.
Bak kendin diyorsun daha çok savaştılar.
Ancak zaten yenecekleri kişiyle savaşmak birşey kazandırmaz onlara .

Evet bizim tayfa iki yıldan sonra epey güçlendi ama luffy, doflamingo, katakuri , cracker gibi isimleri devirdi.

Ciby ve helmoppo Garptan eğitim almış olabilir ama Rayleigh haki de zirve bir karekter ve bunun yanında kılıç ustalığında da uzman daha çok şey katmış olabilir luffye.

Benzer şekilde Zoro dünyanın en iyi kılıç ustası tarafından eğitildi. Enma gibi bir kılıç aldı gücüne güç kattı. Ateş kesmeyi öğrendi. Logialara bedel alan saldırıları yapıyor.

Luffyde gear 4 modu ve h.haki kaplamayı öğrenmesi hiç hafife alınacak şeyler değil.

Kaido kendisi söyledi bunu yapacak bir avuç insan var. Öyle herkes yapamaz bunu ki garpın h.haki sahibi olduğu bile belli değil , rayleigh gibi biri bile öğretmediyse Garp öğretmesi çok zor.

Zoronun da şuan wano gelişimi başlamak üzere . Enma ile yaptığı saldırıları yobkou korkutacak seviyede , bence helmoppa ve coby zoro nün yanında kumda oynasın.

Tabiki bir sonraki görüşümüz de güçlü olacaklardır ancak bizimkiler o zamana kadar aradaki farkı devasa boyutta aşmış olacaklardır.

Bak kendin diyorsun daha çok savaştılar.
Ancak zaten yenecekleri kişiyle savaşmak birşey kazandırmaz onlara .

Evet bizim tayfa iki yıldan sonra epey güçlendi ama luffy, doflamingo, katakuri , cracker gibi isimleri devirdi.

Ciby ve helmoppo Garptan eğitim almış olabilir ama Rayleigh haki de zirve bir karekter ve bunun yanında kılıç ustalığında da uzman daha çok şey katmış olabilir luffye.

Benzer şekilde Zoro dünyanın en iyi kılıç ustası tarafından eğitildi. Enma gibi bir kılıç aldı gücüne güç kattı. Ateş kesmeyi öğrendi. Logialara bedel alan saldırıları yapıyor.

Luffyde gear 4 modu ve h.haki kaplamayı öğrenmesi hiç hafife alınacak şeyler değil.

Kaido kendisi söyledi bunu yapacak bir avuç insan var. Öyle herkes yapamaz bunu ki garpın h.haki sahibi olduğu bile belli değil , rayleigh gibi biri bile öğretmediyse Garp öğretmesi çok zor.

Zoronun da şuan wano gelişimi başlamak üzere . Enma ile yaptığı saldırıları yobkou korkutacak seviyede , bence helmoppa ve coby zoro nün yanında kumda oynasın.

Tabiki bir sonraki görüşümüz de güçlü olacaklardır ancak bizimkiler o zamana kadar aradaki farkı devasa boyutta aşmış olacaklardır.
Atladığın şey dünyanın en güçlüsü kılıç ustası olarak tanımladığın kişinin saldırısını engelleyenin Jozu olduğu. Ve yukarda yazdığım gibi bende o seviyede olacaklarını düşünmüyorum ama o seviyede olsalar yani Jozu seviyesinde olsalar pek şaşırmam. Ha dersin ki Zoro Mihawk'dan daha güçlü bir slash atacak o senin düşüncen. Ben arkadaşın yazdığından o seviyelerde bir slash atacağını düşünüyorum. Belki biraz daha güçlüsü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık