Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. Doflamingo (Dayanıklılık Karşılaştırılması)

Kim daha dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    172
vs konusu değil la. İlk sayfayı oku hele. Dövüş olsa zaten yoruma gerek duymam.
Ben karakterlerin birbirine karşı olan dayanıklıklarını ele aldım, yanlış birşey mi bu? Sadece konu içeriğine göre mi yorum yapacağız. Madem iki karakter karşılaştırılıyor birbirlerine üstünlükleri de konusu olur bunun.
Bir paraziter gider Zoro ona bakarsan :(Dof'un yediği dayağı Zoro yese ne olurdu demeye çalışıyor konu.
Parazite gitmez, gorilla teknikği ile ipleri parçalar. Yada Ashura açıp ruhuyla kol ve kılıç cisimleştirip keser.

@Daredewill Gitmeyelim oralara :oleyo2: Dayak değil de hasar diyeyim :D Zoro dayanamaz G4'e o kadar bence.
@twei Hacmini kaç katına çıkaracak peki :D
Önemliler olan hacmi değil işlevi. Zoro o teknik ile gücünü en az 3'e katlıyor. Kaku'ya yaptıklarını görmüştük ve aradan iki sene geçti. Fiziksel olarak zaten deli gibi güçlendi bu adam, basit bi kılıç sallaması ile dağları bölüyor. Kollarına koka basıp kurtulabilir, kurtulamasa bile gevşettiği anda hareket imkanı sağlar kendine ve keser ipleri :/

Önemliler olan hacmi değil işlevi. Zoro o teknik ile gücünü en az 3'e katlıyor. Kaku'ya yaptıklarını görmüştük ve aradan iki sene geçti. Fiziksel olarak zaten deli gibi güçlendi bu adam, basit bi kılıç sallaması ile dağları bölüyor. Kollarına koka basıp kurtulabilir, kurtulamasa bile gevşettiği anda hareket imkanı sağlar kendine ve keser ipleri :/
İkna olmadım :/

Zoro gitsin top oynasın.
Nere kesiyor iplerini kesse Doffun, öpüp başına koysun. :p
Çok gömdüm sanki şimdide... (ayarım yokki)

La bi Allah'ın kulu da konuyu okuyup yorum yapsın.:/ İyi güldüm akşam akşam.Konu Dof ve Zoro dövüşse ne olur değil beyler.Zoro mu yoksa Dof mu daha dayanıklı ? Konu buydu.: )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık