Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Sanji Zoro'ya bir nebze daha yakın kalabilsin diye suit verildi. Yoksa Sanji tek amacı daha da güçlenmek olan Zoro'ya sittin sene yaklaşamazdı.

Sanji, şu an için Zoro'ya en ters rakiplerden birisi. Zoro'dan artı olarak gözlem üstünlüğü var, hız üstünlüğü var, görünmezlik üstünlüğü var. Valla görünmez olup şırıngayla kan ala ala süründürebilir Zoro'yu.:a:

Sanji, şu an için Zoro'ya en ters rakiplerden birisi. Zoro'dan artı olarak gözlem üstünlüğü var, hız üstünlüğü var, görünmezlik üstünlüğü var. Valla görünmez olup şırıngayla kan ala ala süründürebilir Zoro'yu.:a:
Haklısın Zoro'ya karşı istediğin kadar dayanıklı ol siler atar adamı..Elması bile keser bu insan azmanı bence şuan..Zoro denk getirirse ikiye böler :D Şimdi Sanji'nin Oven'ı yamultuşunu gördük adamı kimse görmedi bile..Birde bunun üzerine hız veren bir power up geldi..Baya terso rakip Zoro için.

Baba Op'taki dövüşlerde, douriki çatısı altında dövüşe en az etki eden unsur hızdır. En etkili unsur ise dayanıklılık ve fiziksel güçtür. Aksi halde Kizaru rakipsiz olurdu. Bakın lafı tersinden anlamayın. Hız önemsiz demiyorum. Dayanıklılık ve fiziksel güç kadar önemli değil diyorum. Bu noktada Kizaru, Sanji ya da X karakter kadar hızlı olmasan da o hıza ayak uydurman bu kişilerle dövüşmen için yeterlidir.

Baba Op'taki dövüşlerde, douriki çatısı altında dövüşe en az etki eden unsur hızdır. En etkili unsur ise dayanıklılık ve fiziksel güçtür. Aksi halde Kizaru rakipsiz olurdu. Bakın lafı tersinden anlamayın. Hız önemsiz demiyorum. Dayanıklılık ve fiziksel güç kadar önemli değil diyorum. Bu noktada Kizaru, Sanji ya da X karakter kadar hızlı olmasan da o hıza ayak uydurman bu kişilerle dövüşmen için yeterlidir.
Kizaru: "Hız güçtür. Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi?"

Saldırılarıdan kaçınmak için önemli bence.Kaido Zoro'ya saldırsa.Dayanabilir mi?.Mecburen saldırıdan kaçması gerekiyor.Dayanabilse bile o hasarı yedikten sonra adam akıllı savaşabilir mi?
Onun harici durumlarda dövüş esnasında uzak birisine yetişmesine gerek yok.Slash atması yeterli olur.

Haklısın Zoro'ya karşı istediğin kadar dayanıklı ol siler atar adamı..Elması bile keser bu insan azmanı bence şuan..Zoro denk getirirse ikiye böler :D Şimdi Sanji'nin Oven'ı yamultuşunu gördük adamı kimse görmedi bile..Birde bunun üzerine hız veren bir power up geldi..Baya terso rakip Zoro için.
Elmas için henüz erken bence. O tarz bir durum seri sonlarından falan olur herhalde. Çeliği keserken olduğu gibi farklı bir şeyler yaşar da keser. Onun haricinde Sanji iyi durumda şu an için. Gözlem ve hızda iyiydi zaten. Üzerine görünmezlik ekledi. Saldırı gücü fena değil. Sanji şu an Kata ve Luffy gibi ( :D) geleceği görebilse bu görünmezlik+ gözlem gücü çok güzel bir şey olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık