Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    464
İşte aşikar olan şeyler üzerinden tartışmaya çalışınca boş geliyor o çaba. Zevk vermiyor. Manga sayfası atıyorsun yok o öyle değil deniliyor. Ne diyeceksin bu adama ? Tırıs fırıs. İşine gelmeyince de Zoro keser, Zoro öper muhabbeti. Boş oğlu boş. THY gibi olduk. Tek rakibimiz yine kendimiz :bilmem: :D
Zoro'cular ile tartışılmaz diye bu yüzden deniliyor galiba, işi biliyoruz hahaha :D Ama dediğin gibi manga sayfası attık her şey ortada işte, artık buna da bir şey diyen olmaz herhalde :D

Şimdi aşağıya bir kaç sahne atacağım. iyice bakın bakalım, kim kime daha yakınmış, kim kime irade ve karakter olarak benziyormuş görelim;

ZORO

LUFFY

SANJİ

ZORO

LUFFY

SANJİ

Eee kim kime yakınmış acaba? Kime kime daha çok benziyor acaba haahaha.
Bunu atmakla neyi kanıtlamaya çalıştın bilmiyorum ama Zoro'nun Sanji'den daha iradeli bir karakter olduğu ortada zaten. Sanji daha iradeli diyenler mi var burada?

Zoro her zaman Sanji'nin önündeydi, her Zaman'da öyle olmaya devam edecektir. Boşa Zoro-Sanji seviye farkını kasmaya gerek yok bence. Sanji değil bir süit bin tane bile alsa Luffy-Zoro dengesinin arasına giremez.

Bunu atmakla neyi kanıtlamaya çalıştın bilmiyorum ama Zoro'nun Sanji'den daha iradeli bir karakter olduğu ortada zaten. Sanji daha iradeli diyenler mi var burada?
Eee İradesi yüksek olanın gücü nasıl düşük oluyor peki? Luffy, Kata dövüşünü nasıl kazandı? iradesiyle. Sanji, Zoro'ya yakın, Sanji, Zoro'ya eşit ve Sanji, Zoro'yu geçmiştir denildiği için arada ki fark anlaşılsın diye, Manga dan kısımlar attım daha ne olsun?

Şimdi aşağıya bir kaç sahne atacağım. iyice bakın bakalım, kim kime daha yakınmış, kim kime irade ve karakter olarak benziyormuş görelim;

ZORO

LUFFY

SANJİ

ZORO

LUFFY

SANJİ

Eee kim kime yakınmış acaba? Kime kime daha çok benziyor acaba haahaha.
Konu kapatacak cinsten bir mesaj olmuş. Hakaret etsen daha iyiydi.:oleyo:

Eee İradesi yüksek olanın gücü nasıl düşük oluyor peki? Luffy, Kata dövüşünü nasıl kazandı? iradesiyle. Sanji, Zoro'ya yakın, Sanji, Zoro'ya eşit ve Sanji, Zoro'yu geçmiştir denildiği için arada ki fark anlaşılsın diye, Manga dan kısımlar attım daha ne olsun?
Tabi canım, zaten aksi bi durumda bulunmuyorum. Sanji kostümle Zoro'yu ölümüne zorlayabilecek seviyeye gelmiştir en fazla. Zoro'dan güçlü olması falan mümkün değil. Arc sonu Zoro'nun arayı açıp tayfa içi güç dengesinin normal haline döneceğini düşünüyorum.

Tabi canım, zaten aksi bi durumda bulunmuyorum. Sanji kostümle Zoro'yu ölümüne zorlayabilecek seviyeye gelmiştir en fazla. Zoro'dan güçlü olması falan mümkün değil. Arc sonu Zoro'nun arayı açıp tayfa içi güç dengesinin normal haline döneceğini düşünüyorum.
Anladım zaten demek istediğini ama bence kostümle de bir şey yapamaz o sapık :D Ama daha iyi diyenler var işte maalesef, o yüzden attım bende :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık