Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    464
Babacığına güvendi dediğim kişi Zoro. Oda'ya güvendi yani. Oğluşunu 900 küsur bölümdür saklaya saklaya Wano'ya getiren adam olarak hatırlarsın sen onu. :D

Sanji ne kadar hak etti ise, Zoro da o kadar hak etmiştir benim gözümde. :)
Haha baba deyince, direk Sanji aklıma geldi, ne de olsa adam neler verdi çocuğuna:D

Ee zaten bizde onu dedik, sakladı ki bu arc şov yapsın. Yoksa bir karakteri ne kadar saklıyacaksın? Güçsüzse ezer geçersin, ne manası var, o zaman çizmesin karakteri. Ama güçsüz değil işte adamdan güç akıyor güç :D

Ne alaka şimdi bu? Sanji, kendisi atladı abazalıktan. Nami sanı ben kurtaracağım dedi gitti. Sonra Zoro, Dof ile karşılaştı mı? Karşılaştı. Üstüne doğru direk saldırdı. Dof, Sanji’ye yaptığını yapabildi mi? Yapamadı. Bu kadar basit. Araya Fuji giriyor, Dof kendi halletseydi ya?
Dof ben yenemem Zoro reyizi diyor galiba. Gece gece naptın sen yaa. :S

Sen orasına bakma da şu anlık öyle gibi be :( Ki diable falan filan yok işin içinde. Benim teorim kendisinin şeytan meyvesi genleri taşıyan bir insan olduğunu düşündüğümden, bildiğin meyveli ama deniz falan tehlikesi yok gibi bir şey adamın :D

Neyse Zoro'yu severim. Elbet sahneye çıkacaktır bu arc sağlam bir rakibe karşı, Hawkins sürtüşmesi harici.
Zoro şeytanın ta kendisi sen bana gelmiş şeytan meyvesi geni diyorsun. Teheyyyy teheyyyy :)

Zoro'nun ölüsü sağlam bir kılıç alır öyle çıkar Wano'dan. Ölüsü diyorum. İçim rahat güvenim tam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık