Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Bazı forumdaşlarımın mizah gücü George carline denk seviyede. Hayalleri farklı diye biri daha güçlü olmak zorundaymış. WB buna kocaman bir kahkaha atardı. Tek hayali aile kurmak olan adam KK seviyesinde güçlü. İva hocası değildi sanjinin fakat mihawkla karşılaştıralım. Biri Kuma seviyesinde biri, diğeri VİSTA ile EŞİT yetenekte kılıç ustası. Pardon siz mihowku RED HAİR yavşanksla eşit hayal ediyordunuz pardon:hhh:

Oda wano arcının sonunda bu tartışmaya noktayı koyacaktır daha da hortlamaz bu konu arc sonunda.İkisini de seviyorum ikisi de tayfa için Luffy için çok önemli ama serinin yaratıcısı oda Luffy ve Zoro'yu nova olarak bize lanse etti zaten ve geçmiş bir röportajında tayfanın çekirdeği Luffy,zoro ve nami demişti.Oda'nın Sanji'ye bakış açısı aşikar bence çok beklentiye girip üzülmemek gerek bu arc büyük ihtimalle elbiseyi giyecektir kritik bir zamanda ama artık kıyaslamamak gerek Zoro ile Sanji'yi farklı katogorideler.Zoro ile Sanji'nin birbirine eşit olmasına da gerek yok zaten böyle bir arayış içinde olmadım hiç çünkü serinin yaratıcısı oda birisinin kılıçlarına bile koka bastırıyor hakide seviye atlatıyor,serinin en alfa karakterlerinden birinden eğitim aldırıyor ve hedef olarak dünyanın en iyi kılıç ustası olmayı koyuyor önüne,diğerinin de en belirgin özelliği karı kız görünce burnundan kan fışkırması falan ayar oluyorum şu kan fışkırması gözlerin kalp olması tiriplerine komik desen değil niye bıkmadı bu adam bu işten çizme şu adamı şöyle artık işte...

Silinmiş Üye

Bazı forumdaşlarımın mizah gücü George carline denk seviyede. Hayalleri farklı diye biri daha güçlü olmak zorundaymış. WB buna kocaman bir kahkaha atardı. Tek hayali aile kurmak olan adam KK seviyesinde güçlü. İva hocası değildi sanjinin fakat mihawkla karşılaştıralım. Biri Kuma seviyesinde biri, diğeri VİSTA ile EŞİT yetenekte kılıç ustası. Pardon siz mihowku RED HAİR yavşanksla eşit hayal ediyordunuz pardon:hhh:
Keko.:( Neden?

Ya ikisi de zaman atlaması sonrası kayda değecek kadar iyi şeyler yapmadı ki değerlendirelim. Tamam Zoro çok iyi, süper güçlü ama adamın en ciddi galibiyeti Pica. Bir de Fujitora'ya ufak bir atarlandı. Wano da ikisi de ölümüne dövüşmeden değerlendirmemiz saçma olur gibi. Yoksa ağır abi takılan biri abaza birinden her daim güçlü gözükür zaten. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık