Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Kaido hala sağlam üstelik öfkeli bir şekilde bakıyo cok etkilenmedi saldıridan siz fazla gaza geldiniz.
Bide luffy'nin yeni öğrendiği haki durdurulamz gibi konuşosuz.
Yeni öğrendiği hakiyi kullanmıyor muhtemelen. Bir alt sürümü olan hyo'nun yapabildiğini yapıyor. Reis önce bir tadımlık verdi. Direkt G4 açsa ortada ne kaido ne çatı kalırdı. ;)

Durdurulamaz değil. Ama Zoroyu yamultur. Killerla 2v1 atmaya benzemez o yumruk.
Zoro'nun kullanıp kullanamadığı hala bilinmiyo o haki'yi. Nomal b. haki'nin kaido'ya bi etkisi olmadığnı ilk lüffy vs kaido karşılasmasın da öğrendik. Zoro kaido dan kan alırsa hyo'nun kullandığı haki'yi zoro biliyo demektir. Kinemon bile zarar verdi adama kinemon da g4 den güclü bi saldırı olmadığna göre hyo'nun kullandığı haki sayesinde bu zararı verebildi muhtemelen.

Zoro'nun kullanıp kullanamadığı hala bilinmiyo o haki'yi. Nomal b. haki'nin kaido'ya bi etkisi olmadığnı ilk lüffy vs kaido karşılasmasın da öğrendik. Zoro kaido dan kan alırsa hyo'nun kullandığı haki'yi zoro biliyo demektir. Kinemon bile zarar verdi adama kinemon da g4 den güclü bi saldırı olmadığna göre hyo'nun kullandığı haki sayesinde bu zararı verebildi muhtemelen.
Odeni hatırladı odağını kaybetti falan mantığı var bence o vs de. Çünkü Hakinin odak ve Sakinlik istediğini Katakuri dile getirdi. Luffy sinirlendi tek yedi oturdu. Kaido korktu Kılıç sokulunca inledi. 9 kındaki herkesin Ryou kullandığını sanmıyorum.

Ben de böyle tahmin ediyorum ama enma’nın da rolü olabilir. Armament ustası olduğu için öğrenmiştir ama sadece enmayla kesse şaşırmam ben.

Oden nasıl vurduysa 20 yıl iyileşmemiş yara. Hem enma hem ileri haki kullanınca sonuç o oluyor.

Odeni hatırladı odağını kaybetti falan mantığı var bence o vs de. Çünkü Hakinin odak ve Sakinlik istediğini Katakuri dile getirdi. Luffy sinirlendi tek yedi oturdu. Kaido korktu Kılıç sokulunca inledi. 9 kındaki herkesin Ryou kullandığını sanmıyorum.
Sonra da zarar vermeyi başardılar, demek istediğim nokta sadece kinemon değil denjiro insan halindeki kaido dan kan aldı normal haki ile bunu yapamazdı bence. kaido o hale gelene kadar zaten oden şokunu üzerinden atmıştır.

Sonra da zarar vermeyi başardılar, demek istediğim nokta sadece kinemon değil denjiro insan halindeki kaido dan kan aldı normal haki ile bunu yapamazdı bence. kaido o hale gelene kadar zaten oden şokunu üzerinden atmıştır.
Dediklerine katılıyorum ben sadece Kinemon gibi adamlar ondan kan aldı dedim. Zoroda Enmayı görünce içine bırakır Kaido zaten. Adam şok üstüne şok yaşayacak. Yazık... üzüldüm. Enmayı görünce iyi şamarlar bizim ekip bunu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık