Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465

Üye silindi 5781

Jinbei şu an bunların arasında nasıldır? Ben Zoronun Jinbeiyi geçtiğini düşünüyorum
Monster Trio bozulmaz. Sanji de Zoro da şu an Jinbeiden güçlü olacaktır ama şu bulundugumuz zamanda sanji nin jinbei den güçlü olup olmadığı konusunda kararsızım.
Zoro ise jinbei den Hamsi yapar

18 fazla bu kadar cok degil dir aralarındaki fark öyle olsa luffy yine zarar veremez bu adama. Ayrıca kaido en fazla 97 dir serie'nin zirvesi kk dir oda 100 olur.
Kaido 97
Luffy 90
Zoro 86
Sanji 83.
Luffy yonkou seviyesine geldi yani? Hocam kaido 97 ise luffy anca 50 falan eder. Yarısı güçte olsa neyse. Adam insan haliyle, luffynin en güçlü haline tek attı. Katakuri gibi canavar bunu yapamadı. Kizaru savaşta tek atamadı.

Luffy yonkou seviyesine geldi yani? Hocam kaido 97 ise luffy anca 50 falan eder. Yarısı güçte olsa neyse. Adam insan haliyle, luffynin en güçlü haline tek attı. Katakuri gibi canavar bunu yapamadı. Kizaru savaşta tek atamadı.
Bu kadar fark olsa aralarında 4200 kişiyle dalsınlar kaido'yu yenemzler bir de bm var ikisi inecekse bu ark demeki fark düşündüğümüz kadar degil.

Bu arc tam olarak belli olacak diye düşünüyorum. Zoro sanjiden her zaman bir kaç tık öndeydi bu zamana kadar. Bundan sonra Oda makası açmayı düşünüyor mu düşünmüyor mu göreceğiz. Bu savaşta belli ki 2 side ciddi kişilerle kapışacak. Gösterdikleri şeyler ve kapıştıkları kişiler sonucunda fark ne kadar olmuş çok net anlayacağız.

Bu arc tam olarak belli olacak diye düşünüyorum. Zoro sanjiden her zaman bir kaç tık öndeydi bu zamana kadar. Bundan sonra Oda makası açmayı düşünüyor mu düşünmüyor mu göreceğiz. Bu savaşta belli ki 2 side ciddi kişilerle kapışacak. Gösterdikleri şeyler ve kapıştıkları kişiler sonucunda fark ne kadar olmuş çok net anlayacağız.
Ben de bu aradaki fark konusunda endişeliyim Oda bize bundan sonra sanji üzerinde nasıl bir yol izleyeceğini gösterecek .Odanın her ne kadar şu ana kadar yaptıkları olumlu yönde olmasa da çok da açmaz diye umuyorum .

One piece sona yaklaşıyor artık. Bu arc hep Zoro’nun olacak demiştim. Hatta bu arc Zoro ile Sanji olayına neşteri vuracak Oda Zoro alıp başını gidecek diye düşünüyordun ve öylr olacağını göreceğiz bence. Zoro, Luffy ve Kid gibi adamların liginde onların içinde konuşmalı bence.Her zaman dediğim gibi bunların kafası uyuşmuyor ve bir de komiklik olayı var işte. Yakın düşünüyorsa Oda bunları; Luffy vs Zoro gibi bir bahane ile kapıştırıp ciddi bir şekilde kapıştırsın ve berabere bitirsin ya da ölümüne bitirsin olayı az farkla ama ortada komediden başla bir şey yok aralarında.

Özellikle arcın bu noktalarında, aralarındaki seviyeden çok, düşmanlarıyla aralarındaki seviyeye odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Zaten aralarındaki farkı görebilmemiz için o düşmanlarla savaşlarını analiz etmemiz gerekecek. Benim merak ettiğim şey; olur da Zoro, Kaido'ya dalan ekipte olursa ve gerçekten etkin bir rol oynarsa, nasıl karşılaştırma yapılacak? Diyelim ki; Sanji de sınırlarını zorladı ve Queen'i aldı tek başına. Zoro da, herkes düştükten sonra Luffy ile beraber sona kaldı ve birlikte Kaido'yu indirdiler. Bu tartışmalar biter mi? :D

Özellikle arcın bu noktalarında, aralarındaki seviyeden çok, düşmanlarıyla aralarındaki seviyeye odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Zaten aralarındaki farkı görebilmemiz için o düşmanlarla savaşlarını analiz etmemiz gerekecek. Benim merak ettiğim şey; olur da Zoro, Kaido'ya dalan ekipte olursa ve gerçekten etkin bir rol oynarsa, nasıl karşılaştırma yapılacak? Diyelim ki; Sanji de sınırlarını zorladı ve Queen'i aldı tek başına. Zoro da, herkes düştükten sonra Luffy ile beraber sona kaldı ve birlikte Kaido'yu indirdiler. Bu tartışmalar biter mi? :D
Zoro da dahil herkesin çaresiz kaldığı noktada Luffy devreye girer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık