Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Luffy ile Zoro arasındaki kulvar farkını Zoro biliyor. Zoro Pica'yı kaptanım senin gibi taş kafalılar la uğraşmaz , beri böyle gel dediği sıra zaten bunu belirtmiştir.

Gerisi ateşli arzuların isteği sonucu oluşan hayal ürünüdür.:hhh:

Sen çok terbiyesizsin :) Yalnız dikkat eyle sitede tek terbiyesizin sen olduğunu sanmıyorum :)

Edit: Ayrıca ne amirali ? Ne aldırması? Karnımızdan konuşmayalım.Böyle gerçek dışı şeylerin olmayacağını bizde biliyoruz,Amiral nere Zoro nere?

Biz Zoro Yonkou alır,Roger'ı alır, WB'yi alır diyoruz siz amiral diyorsunuz,hey Allahım ya :D

Ben bu travmayı biliyorum ya :D Zorrrrrrrrrrrooona gitme travması bu :D
ahahha küfür mü etçen.beşiktaşa giydirirm bak :D

@RedTeroR deve ve hendek mevzusu diyecem anlamayacan noob seni.

Üye silindi 1004

Ben onu bunu bilmem. Şimdi “Oda’yla mı konuştun?” diyenler olacak fakat gerçekler ortada. Luffy, Kaido’ya tek girmeyecek Online oyun gibi olacak raid girer gibi bu bir gerçek. Peki partide kimler olacak?

-Luffy
-Kid
-Law
-Apoo
-Drake
-Hawkins (emin olmamakla birlikte)
-Killer
ve
-Zoro

Peki bu partide Sanji olacak mı? Hayır olmayacak. İsterse Tony Stark’a suit yaptırsın olmayacak. Luffy, Kaido’ya saldırırken yanında Zoro olacak. Alın size aradaki güç farkı. Sanji o sırada yine prenseslere ya da güzel kadınlara Meriçlik yapacak. Sanji’yi En Kötü Jenerasyon’la bir tutmamak lazım fazla gelir.

Güzel kıyaslama verileri buldum keşke konu açarken aklıma gelseydi.

Şimdi burada Sanji Zoro daha hızlı davrandığı için mi kafayı hedef almak zorunda kaldı yoksa gövdesine vurduğunda işini bitiremeyeceğini bildiği için mi ?
Tabii ki boynunu kırmak daha zor. Zoro'dan kılıçlarını aldığın vakit öldürücü vuruş yapamazdı Sanji gibi, Zoro Santouryu yapana kadar Sanji takla atmış rovaşata ile boyun kırıyor.

Peki bu partide Sanji olacak mı? Hayır olmayacak. İsterse Tony Stark’a suit yaptırsın olmayacak. Luffy, Kaido’ya saldırırken yanında Zoro olacak. Alın size aradaki güç farkı. Sanji o sırada yine prenseslere ya da güzel kadınlara Meriçlik yapacak. Sanji’yi En Kötü Jenerasyon’la bir tutmamak lazım fazla gelir.
Bu jenerasyon dediğin meret ödül üzerine kurulmadı mı? Kim 100 milyonu geçerse girer olayı değil miydi?

Sanji'nin ödülü Zoro'dan yüksek olduğuna göre liste dışı kalacak en son kişi Sanji.

Sanji'nin ödülü daha fazla diye Zorodan güçlüymüş.

Eee bu zamana kadar Zoronun ödülü daha fazlaydı ama siz denk diyordunuz.

Saçmalık ötesi bakış açıları valla.

Hawkins cin kıyaslaması yapmayacam ama zoro bu cini direk keser gibi,saldırı gücü yeterli buna
Daifuku’nun yeteneği tamamen cin üzerine kurulu olduğu için o daha dayanıklıdır bence. Diğer dediğin şey de saldırı tarzına bağlı bir şey. Bence hızla ilgili çıkarım yapabileceğimiz bir şey yok orada.
Cin daifuku’nun eli kolu olduğu için cin o kukladan daha güçlüdür fakat o px olayında bence bir çıkarım yapamayız çünkü
Oda orda monster trio’nun artık kolayca bir px makinasını yenebileceğini göstermek istedi sadece bence.
Zoro'nun kesme ihtimali var bence de.Yalnız cinin daha güçlü olduğuna dair bir işaret yok.Hawkins Daifuku gibi birinden aşağı değildir.Oruç 4. komutan alıyor fazla abartmamak lazım Daifuku'yu.Tabii adamın tek silahı bu olduğu için daha üstün de olabilir bilemiyorum tartışılır.

Tabii ki boynunu kırmak daha zor. Zoro'dan kılıçlarını aldığın vakit öldürücü vuruş yapamazdı Sanji gibi, Zoro Santouryu yapana kadar Sanji takla atmış rovaşata ile boyun kırıyor.
Hmm cin ve kukla kıyasına ne diyorsun peki ? Sanji de Zoro da kılıçlarını karşılıyor.Zoro sonra kuklayı kesiyor ama Sanji cine üstünlük kuramadı sanırım.

Üye silindi 1004

Bu jenerasyon dediğin meret ödül üzerine kurulmadı mı? Kim 100 milyonu geçerse girer olayı değil miydi?

Sanji'nin ödülü Zoro'dan yüksek olduğuna göre liste dışı kalacak en son kişi Sanji.
Zoro saydığım isimlerle beraber Kaido’nun karşısına çıkma şerefine ulaştığı zaman Sanji liste dışı kaldığı zaman tekrar konuşuruz.

Ödül olayı gayet açık. Ama anlaşılmak istenmiyor!

Zoro 1. ödül : 60
Sanji 1. ödül: 77 (Sanji daha yüksek.)

Zoro 2. ödül : 120
Sanji 2. ödül : 177 (Sanji arayı açmış.)

Zoro 3. ödül : 320
Sanji 3. ödül : 330 (Zoro arayı kapatmış.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık