Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    464

Üye silindi 1004

Ciddi ciddi derledin mi sen bunları ya hhahahah sen beni zerre anlamamışsın.
Bak iki sen önce zoro’nun antrenmanlarını ne güzel derledin o antrenmanların sonucu ne peki?
Sanji 2180 douriki - zoro 2200 douriki.
Ama işte boşuna derlemişsin çünkü Luffy’nin şimdiye kadar yendiği bütün rakipler zoro’nun bütün kariyerine bedel.
Hatta Dofi-cracker-Karakuri üçlüsü yeter. İstediğin kadar kabul etme Luffy hep fark atan kişi olacak.
Ha ben de diyorum zoro sanji’den güçlüdür bunun için istediğin kadar fan diyebilirsin bana;)
En az King'le kapışacak Zoro. Üstüne Kaido'yu kesecek. Sanji, Kaido karşısına çıkabilecek mi sence?

Bunu bana wado zoro’yu yansıtmıyor diyen birisi diyor skskskksssksdksosk sen çok başarılısın kanka:D Bobbin kadar zoro’nun seviyesini de iyi biçiyorsun.
Neyse bi su iç de kendine gel
Bir yandan yansıtıyor bir yandan yansıtmıyor dedim. Bir şeyleri işine geldiği gibi çekip alma konusunda üstüne yok. Gerçi bu taktik sayesinde Sanji fanısın zaten. Aksi halde Sanji fanlığı sürdürülebilir bir dert değil :D

Zoro'nun seviyesini hep birlikte görücez sen acele etme canim :)

Ne yazdığımı hala anlamamışsın...
Ah ah bir daha oku rakiplerden bahsettiğimi anlarsın belki. Hatta ondan sonra Luffy’nin rakipleri hepsine bedel diyorum...
Neyse sen kılıç falan derle knk.
Luffynin rakiplerinden banane. Ben sanji ve zoro konusunda yazı yazıyorum. Sen geliyorsun sanji ve zoronun rakiplerinin dourikileri yakın diye bu ikisinin de yakın olduğu savunmaya çalışıyorsun. Oysaki zoro ashura ile tek atıyor. Sanji diable ile dövüşüp de yeniyor. Baktın verecek cevabın yok, konu değiştiriyorsun. Çıktın dedin ki sanji ve zoro hep aynı tipte aynı zamanlarda falan power up aldı. Oysaki zoronun güçlendiği, ama sanjinin power up almadığı yerler var. En basiti gökyüzü adası. Zoro slash atmayı öğrendi. Sanji ne yaptı? 1vs1 dövüşü bile yok. Zoro shusui aldı güçlendi. Sanji? gene yok. Zoro sandai, yubashiri aldı. O ark sanji ne yaptı? Hiç. Zoro çeliği kesti. Sanji? Hiç. 2 yıl öncesi tam 4 arkta zoro güçlenmeye devam ederken sanji 2 tanesinde dövüşe girmemiş, diğer ikisinde düşük kalibre birisi ile dövüşmüş. Nasıl oluyor da aynı tipte aynı zamanlarda power up alıyorlar? Cevap var mı? Yok. Anca başka konuya atla :D

@Siyah Ateş

Sanji eline enmayı alsa hakisi biter bayılır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık