Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    464
x-dr*ke ne kadar enik oğlu enik olsa bile Killer'dan güçlüdür. Sanji'den güçlü 3 adet süpernova var. Bu kesinleşir birkaç bölüme.
Ayırt edebileceğimiz kadar bir güç farkı gösterir mi emin değilim ama X-drake diğer novalar arasında biraz ağır basıyor.
Killer'ında bu arc'taki rolü daha bitmemiş gibi Orochi tarafından intikam alırken rol alıcaktır.
Belkide karşılaşırlar Drake ile.
Bu durumda eğer Sanji, X-Drake'ten aldığı darbeler sonucunda bayılmazsa, bakın "tek darbe" demiyorum. Bir çok darbe alacak belli, bayılmazsa bence konuşulacak bir şey kalmayacaktır.

He bayılırsa, en kötü Zoro ile denk deriz. :bilmem:

Bu durumda eğer Sanji, X-Drake'ten aldığı darbeler sonucunda bayılmazsa, bakın "tek darbe" demiyorum. Bir çok darbe alacak belli, bayılmazsa bence konuşulacak bir şey kalmayacaktır.

He bayılırsa, en kötü Zoro ile denk deriz. :bilmem:
Kucağında Toko varken bayılsa bile problem olmayacaktır. Muhtemelen çocuğu korumak için etten duvar örecektir. Ama üstün gözlem rengi sayesinde muhtemelen bayılma gibi bir durum olmaz.

Yahu bu adam Katakurinin atışlarını savuşturdu neyin şeysi hayvan gibi gözlem var Sanjide ...
Öyle tabi. Bu ark muhtemelen alacağı silahlanma p-upu ile beraber kaptanın yanında sırıtmadan durabilecek konuma gelecektir. Tabi o sıralar artık ''ama Sanji nova bile değil zehahahahah'' argümanı tümden çöpe gitmiş olur.

Sanji candır.

Ama bu arc Zoro da fena gömüldü yahu kabul edelim.

Killer'ın tek darbesi felç etti adamı. Yazıktır, günahtır.

Çok güzel algı yapıyorsunuz ya bravo :D Adam herkese emir verdi resmen hangi denklik? Sanji suitsiz zaten çok kötü suitle de arkada kalır. Zoro ve Kille olayını da ben hala anlayamıyorum adam yendi yahu gerçekten forumda Zoro sevgisizliği var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık