Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Zoro son gücünü göstermemiş olsa da mantıken belli bi seviyenin altında olması lazım. Law ve luffy’le dalga geçen, sanji’yi bikaç saniyede yenen dof’un seviyesinde olamaz.

Bu dof uyanışlı değildi. Bu dof gear 4 tarafından ezildi. O gear 4 komutanları normal şekilde yenemedi. Bakın luffy sanji’nin 3-4 lig üstündeyken normal bi şekilde komutan yenemedi hala.
Zoro sanji’den güçlüyse bile o kadar fark ne ara koydu araya? Law ve luffy’le dalga geçen adamı ezecek seviyedeyse niye pica’yla zaman kaybediyor? Niye vergoyla ceaser’a tek atacağına monet’i izliyor?

Zoro beklediğiniz seviyede çıkarsa manganın en büyük saçmalığı olur. Ve kusura bakmayın zoro’nun adamlık seviyesi sıfıra iner. Law nerdeyse öldü, koca şehir nerdeyse katledildi. Sanji tayfayı korumaya çalışırken nerdeyse ölecekti. Hadi fujitora emir kuluydu dedik zoro niye izin veriyor o kadar olaya?

Adam pica’ya karşı 1080 pound attı yenmeye yetmedi.2 yıl önceki Ashura’dan sonraki en güçlü tekniğini kullandı. Vergo’ya karşı muhtemelen ashura kullanıp zar zor yenerdi. Sanji de handikaplar olmasa vergo’yu zorlayacak seviyede gözüküyordu. Şuan belki suit’le o seviyededir sanji de. Zoro’nun konumu da bu. En fazla vergo seviyesi dönmüştür zaman atlamasından. Dof’u ezecek seviyede değil.

Zoro son gücünü göstermemiş olsa da mantıken belli bi seviyenin altında olması lazım. Law ve luffy’le dalga geçen, sanji’yi bikaç saniyede yenen dof’un seviyesinde olamaz.

Bu dof uyanışlı değildi. Bu dof gear 4 tarafından ezildi. O gear 4 komutanları normal şekilde yenemedi. Bakın luffy sanji’nin 3-4 lig üstündeyken normal bi şekilde komutan yenemedi hala.
Zoro sanji’den güçlüyse bile o kadar fark ne ara koydu araya? Law ve luffy’le dalga geçen adamı ezecek seviyedeyse niye pica’yla zaman kaybediyor? Niye vergoyla ceaser’a tek atacağına monet’i izliyor?
Çünkü kaptanı ben Dof'a gideceğim, bu adamı sen al dedi. Çünkü o an Law, Luffy ve Zoro dışında kimse Pica'yı durduramazdı. Law zaten yaralı, Luffy de takmış Dof'a. Ne olacaktı? yaa ama Kaptan bu sefer de ben Dof'u alayım sonra Korsan fan da bana ezik diyorlar mı diyecekti? Adam Pica'yı gömdü yahu. Karı gibi kaçtı adam. Vergo'ya gelirsek, nerede karşılaştı da alamadı Zoro. Zaten Vergo bildiğin Law'ın intikamıydı. Adam Vergo'yu, Law'a verdi o yüzden. Ama bak Sanji ile karşılaştırdı Sanji alamadı. Ama demek ki Zoro ile karşılaştırsa Zoro alacaktı ki, O zaman Law intikamını alamayacaktı. Bende böyle bakıyorum olaya.
Zoro beklediğiniz seviyede çıkarsa manganın en büyük saçmalığı olur. Ve kusura bakmayın zoro’nun adamlık seviyesi sıfıra iner. Law nerdeyse öldü, koca şehir nerdeyse katledildi. Sanji tayfayı korumaya çalışırken nerdeyse ölecekti. Hadi fujitora emir kuluydu dedik zoro niye izin veriyor o kadar olaya?
Hemen saçmalık oldu hahaha. Nasıl adamlık seviyesi iniyor? Peki o zaman Law, 2vs 1 atıp kolu koparken, Daha hiç bir bağı olmadığı halde Bellamy ile zaman kaybeden Luffy adam değil o zaman.

Bir de Zoro neden Dof'a gitmedi de bekledi diyorsun. Çünkü adam Kaptanına güveniyor. Ben alacağım dedi Luffy. Adam Kaptanının sözüne sonuna kadar inanıyor. Şimdi gitse Dof'u alsa mesela. Luffy ne yapmış olacaktı o arc? Yani var ya Zoro'y gömmek için neler yapıyorsunuz. Ona bakarsan sadece Zoro değil ayakta bir sürü kişi vardı. Hadi diyelim Zoro'nun gücü yetmedi; ulan şehir yanıyor yav beraber 7 8 kişi gidip dalsanıza Dof'a? hahhaa yaaaa bak şimdi adam kalmadı herkesin karakteri 0.

Adam pica’ya karşı 1080 pound attı yenmeye yetmedi.2 yıl önceki Ashura’dan sonraki en güçlü tekniğini kullandı. Vergo’ya karşı muhtemelen ashura kullanıp zar zor yenerdi. Sanji de handikaplar olmasa vergo’yu zorlayacak seviyede gözüküyordu. Şuan belki suit’le o seviyededir sanji de. Zoro’nun konumu da bu. En fazla vergo seviyesi dönmüştür zaman atlamasından. Dof’u ezecek seviyede değil.
Neden Şu vergo ve Doflar ile bir kere de Zoro karşılaşıp ezilmiyor acaba yav? Adam tam Dof'a giderken bak sen şu işe araya Amiral giriyor. Yahu bırak Dof gömsünnn, ne de olsa sen bir mangaka olarak Zoro'yu, Dof'un ezebileceği adam olarak görüyorsun( Sizin düşünceleriniz bunlar) Koy gitsin, neden araya Amiral sokuyorsun?

Bir de Zoro'nun, Ashura dan sonra en güçlü saldırısı olarak nerede geçiyor bu? Zoro bariz bir şekilde pica'yı ezdi. Ama Sanji handikaplıymış? Ne handikapı? Yaralı mıydı? önceden çok büyük bir dövüşten mi çıkmıştı? Yok. Ama konu Zoro olunca. Yaa Luffy'e yakın olamaz işte olmamalı. Saçmalık olur.

Son düzenleme:
[QUOTE="Mr.Bushido, postKarı gibi kaçtı adam. [/QUOTE]

Güzel benzetme. İyi bir muhakeme yeteneğinden geliyor olmalı.

@Notanymore
Ama öyle. Git oku bir daha. Tam karı kılıklı; Sesi, tavırları-hareketleri. "Beni yenemezsin Roronoaaa kendini bir şey sanma" Ve tekkk. O kadar adamdan kaç sonra beni yenemezsin de.

Karı gibi dememe mi kafayı taktın? Bu tarz adamlara karşı kullanılan genel bir kalıptır bu. İlk kez mi duyuyorsun yoksa?

@Notanymore
Ama öyle. Git oku bir daha. Tam karı kılıklı; Sesi, tavırları-hareketleri. "Beni yenemezsin Roronoaaa kendini bir şey sanma" Ve tekkk. O kadar adamdan kaç sonra beni yenemezsin de.

Karı gibi dememe mi kafayı taktın? Bu tarz adamlara karşı kullanılan genel bir kalıptır bu. İlk kez mi duyuyorsun yoksa?

Evet. İlk kez duyuyorum. Uzun zamandır ilk kez duyuyorum. Eskide kaldı sanıyordum artık böyle şeyler.
Ama her kafa da zamana ayak uyduracak değil tabi.

Ayrıca "ironi" kavramını da araştırmanı öneririm. Başka şeylere takılmazsın bir daha böylece.

Bir de Zoro'nun, Ashura dan sonra en güçlü saldırısı olarak nerede geçiyor bu? Zoro bariz bir şekilde pica'yı ezdi. Ama Sanji handikaplıymış? Ne handikapı? Yaralı mıydı? önceden çok büyük bir dövüşten mi çıkmıştı? Yok. Ama konu Zoro olunca. Yaa Luffy'e yakın olamaz işte olmamalı. Saçmalık olur.
Sence Zoro'nun Ashura'dan sonraki en güçlü atağı/atakları hagi(si)leri?

Evet. İlk kez duyuyorum. Uzun zamandır ilk kez duyuyorum. Eskide kaldı sanıyordum artık böyle şeyler.
Ama her kafa da zamana ayak uyduracak değil tabi.

Ayrıca "ironi" kavramını da araştırmanı öneririm. Başka şeylere takılmazsın bir daha böylece.
He şimdi geri kafalı mı oldum? Kadına saygıya falan mı değindin? Duyar mı kastın şuan. Emin ol benim nasıl bir adam olduğumu ve kadınlara ne kadar saygılı olduğumu bilsen utanırdın bu dediğine. Bu öyle bir kalıp ağzımızda kalmış arada çıkıyor. Hala espri yapılırken ve bir şey örnek verirken çoğu kişi kullanır.

Bir manga forumunda bunun içinde açıklama yaptım ve geri kafalı ilan edildim ya müthiş bir deneyim yav.

Bu arada ironi'yi çok iyi biliyorum. Ama şuan ki konumuz trajikomik olmalı senin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık