Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Sanji'nin sıkıntısı güçleniş şekli. Zaten karakterin düştüğü durumlar üzerinden eskisine oranla gözle görülür bir şekilde ağırlığı azalmışken bir de renkli don giydirip ortama salınca mangaka insanın beklentisi düşüyor. Ha şu da var, ben sonuca bakarım sadece güç önemli falan kafasındaysanız Sanji'nin şu suitle bu arc içerisinde Zoro'ya yakın bir etki yaptığını gösterecek bir vs çizer Oda mevzu hallolur. Çok büyük konuşmamakta fayda var o yüzden. Ben şahsen şu renkli donla Sanji Zoro'yu geçse dahi bundan rahatsız olacağımdan, bizimkinin genetik mutasyonunu uyandırıp eski tarzında adam akıllı güçlenip dövüşmesini bekleyeceğim. Şimdilik mangaka tarafından gerizekalı durumlara düşürülüp makara malzemesi yapılmasın yeter.
Bu gidişle adamı ajan haline getirdi oda ilerde poneglyph avında görürsek şaşırmam ama gönüller senin dediğin gibi uyanıştan yana.

Son düzenleme:
Sanji'nin sıkıntısı güçleniş şekli. Zaten karakterin düştüğü durumlar üzerinden eskisine oranla gözle görülür bir şekilde ağırlığı azalmışken bir de renkli don giydirip ortama salınca mangaka insanın beklentisi düşüyor. Ha şu da var, ben sonuca bakarım sadece güç önemli falan kafasındaysanız Sanji'nin şu suitle bu arc içerisinde Zoro'ya yakın bir etki yaptığını gösterecek bir vs çizer Oda mevzu hallolur. Çok büyük konuşmamakta fayda var o yüzden. Ben şahsen şu renkli donla Sanji Zoro'yu geçse dahi bundan rahatsız olacağımdan, bizimkinin genetik mutasyonunu uyandırıp eski tarzında adam akıllı güçlenip dövüşmesini bekleyeceğim. Şimdilik mangaka tarafından gerizekalı durumlara düşürülüp makara malzemesi yapılmasın yeter.
Sanji'yi biraz daha Sanji gibi çizmesi lazım, bu konuda söylediklerine sonuna kadar katılırım. O kutu kola şeysini bir an önce bırakıp yoluna devam etmeli.
Bir de Sanji'nin aldığı p-up Zoro'nun aldığı p-uptan çok da farklı değil. Zoro 3 gün kılıcı sağa sola savurdu, Sanji o itemle P1 gibi biri ile münakaşaya girdi. İkisi de over-power yetenekler bahşediyor.
Hayır ipsiz sapsız bir W*no s*murayının ''onu kontrol edemezsin Zoro-sama-kyahh'' sözleri bomboş hype kastırmaktan fazlası değil.

Allah aşkına Kaido gibi her açıdan top biri Sanji’yi yakalayamıyorsa kafasına sıksın. WB bile o haliyle ciddileşince ışık hızında hareket ediyordu, bir zahmet formunun zirvesindeki Kaido, Sanji’nin hızını hiç etsin.

Zoro’nun Kaido’yu keseceği Luffy’nin dedesinin kimliği kadar net. Daha Enma’nın E’si yokken Oda’nın ejderha kesmez fantezisinden dolayı Kaido’yu kesecek diyorduk. Millet bize gülüp geçiyordu. Şu ansa adam gümbür gümbür Yonkou kesecek. Eğer duvarda pompalı tüfek varsa o tüfek mutlaka ateşlenir. Enma’nın unvanı Kaido kesmek, mutlaka Zoro bunu yapacak.

Yonkou’nun karşısında duramayacak bir ezikle, Yonkou yaralayan adam aynı seviye de değildir.
Bu kadar eminsiniz yani Kaidou'yu keseceğinden :) Enteresan valla. Bekleyip görelim madem, haklı çıkarsanız beraber kutlarız :D

Ama abiğğ Şanji şaşırdıııı

Bu arada benim için Zoro>Sanji'dir.
Manga her zaman bu ikisini yakın tuttu ve tutmaya da devam edecek. Luffy her sahnede her panelde her arcta power up alırken sanji ve zoro aynı mantıkta ve aynı bollukta power up alıyor. Aynı zamanda sırf fanlık yapıp da sanji'yi daha güçlü görecek halim yok. Mantık belli. Luffy farklı bir ligte oldu her zaman ve zoro'da hep bir tık önde oldu Sanj'den.

Son olarak ''G4 yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış''
Bakalım gerçekten de öyle her arcta power up alıyorlar mı.

Zoro gitti sandai kitetsu ve yubashiri alarak power up aldı. Luffy ve sanji bir şey almadı. Madem sanji ve Zoro bir birine yakın power up alan Zoro farkı arttırmış olmalı değil mi?

Zoro mr1i keserek çeliği kesme yeteneği aldı. Luffy bilinçsizce haki uyandırdı crocoya karşı. Sanji power up almadı.
Burada Zoro farkı iyice açtı zira gene power up aldı. Sanjinin gene yok. Anca mr2 ile dövüştü biraz daha fizik güç kazanmıştır ama onu Zoro da luffy de dövüşürken alıyor zaten. Ekstra olarak zoro çeliği kesti. E fark açıldı Zoro leyhine.

Enies lobbyde herkes power up aldı. Öyle ki Zoro kakuyu ashura ile ölüme yolladı. Sanji defalarca vurup anca indirdi.

Moriada sanji power up almadı. Luffy de almadı. Zoro ise shusui alarak power up aldı. 3 dür Zoro sanji power up almazken güçleniyor. Ne hikmetse aralarındaki fark hep aynı. Bak sen şu işe.

Gökyüzü adasında Zoro uzağa slash atmayı öğrendi. Sanjinin power upı yok. Luffynin de yok.

Zaman atlaması sonrası luffy geleceği görme yeteneği aldı. İleri seviye haki aldı.

Zoro yeni kılıç aldı + ateş kesecek.
Sanji yeni suit aldı.

Zoro seri başından beri kılıç üzerine hemen her ark power up alan kişi. Ama sorsan luffynaldı hep. Sanji de Zoro ile eşit almış. Bir de fan değilim demez misin.

Başka sözüm yok.

Zoro gitti sandai kitetsu ve yubashiri alarak power up aldı. Luffy ve sanji bir şey almadı. Madem sanji ve Zoro bir birine yakın power up alan Zoro farkı arttırmış olmalı değil mi?

Zoro mr1i keserek çeliği kesme yeteneği aldı. Luffy bilinçsizce haki uyandırdı crocoya karşı. Sanji power up almadı.
Burada Zoro farkı iyice açtı zira gene power up aldı. Sanjinin gene yok. Anca mr2 ile dövüştü biraz daha fizik güç kazanmıştır ama onu Zoro da luffy de dövüşürken alıyor zaten. Ekstra olarak zoro çeliği kesti. E fark açıldı Zoro leyhine.

Enies lobbyde herkes power up aldı. Öyle ki Zoro kakuyu ashura ile ölüme yolladı. Sanji defalarca vurup anca indirdi.

Moriada sanji power up almadı. Luffy de almadı. Zoro ise shusui alarak power up aldı. 3 dür Zoro sanji power up almazken güçleniyor. Ne hikmetse aralarındaki fark hep aynı. Bak sen şu işe.

Gökyüzü adasında Zoro uzağa slash atmayı öğrendi. Sanjinin power upı yok. Luffynin de yok.

Zaman atlaması sonrası luffy geleceği görme yeteneği aldı. İleri seviye haki aldı.

Sanji yeni suit aldı.

Zoro seri başından beri kılıç üzerine hemen her ark power up alan kişi. Ama sorsan luffynaldı hep. Sanji de Zoro ile eşit almış. Bir de fan değilim demez misin.

Başka sözüm yok.
Ciddi ciddi derledin mi sen bunları ya hhahahah sen beni zerre anlamamışsın.
Bak iki sen önce zoro’nun antrenmanlarını ne güzel derledin o antrenmanların sonucu ne peki?
Sanji 2180 douriki - zoro 2200 douriki.
Ama işte boşuna derlemişsin çünkü Luffy’nin şimdiye kadar yendiği bütün rakipler zoro’nun bütün kariyerine bedel.
Hatta Dofi-cracker-Karakuri üçlüsü yeter. İstediğin kadar kabul etme Luffy hep fark atan kişi olacak.
Ha ben de diyorum zoro sanji’den güçlüdür bunun için istediğin kadar fan diyebilirsin bana;)

Sanji suit aldı diye gömenler Zoro'nun başkasının kılıçlarına salça olmasına birşey demiyor bakıyorum da. Sanji hiç olmazsa ufak da olsa bir iç çatışma gösterdi başlarda. Zoro direk oyuncak görmüş bebek gibi atlıyor her teklife. İlk başta kılıcı kontrol altına alma mevzusundan biraz olsa hak ettiğini düşünmüştüm ama o da boş çıktı. Diğer kılıcını da aynı usta dövmüş ve yan yana geldikleri için kullanması kolaylaşmış. Peh! :artiz:

Sanji yeni suit aldı.

Başka sözüm yok.
@Historia sana üzülüyorum be karşiiiim. Hani nasıl ki Sanji'ye bir sağdan vuruyorlar bir soldan sen de aynı.. Sanji fanısın ama başarısız bir Sanji fanısın. Gerçi bir karakter Sanji fanı olursa ne kadar başarılı olabilir ki ? Neyse üzülme, seni anlıyoruz :fool::hhh:

@Historia sana üzülüyorum be karşiiiim. Hani nasıl ki Sanji'ye bir sağdan vuruyorlar bir soldan sen de aynı.. Sanji fanısın ama başarısız bir Sanji fanısın. Gerçi bir karakter Sanji fanı olursa ne kadar başarılı olabilir ki ? Neyse üzülme, seni anlıyoruz :fool::hhh:
Bunu bana wado zoro’yu yansıtmıyor diyen birisi diyor skskskksssksdksosk sen çok başarılısın kanka:D Bobbin kadar zoro’nun seviyesini de iyi biçiyorsun.
Neyse bi su iç de kendine gel

Ciddi ciddi derledin mi sen bunları ya hhahahah sen beni zerre anlamamışsın.
Bak iki sen önce zoro’nun antrenmanlarını ne güzel derledin o antrenmanların sonucu ne peki?
Sanji 2180 douriki - zoro 2200 douriki.
Ama işte boşuna derlemişsin çünkü Luffy’nin şimdiye kadar yendiği bütün rakipler zoro’nun bütün kariyerine bedel.
Hatta Dofi-cracker-Karakuri üçlüsü yeter. İstediğin kadar kabul etme Luffy hep fark atan kişi olacak.
Ha ben de diyorum zoro sanji’den güçlüdür bunun için istediğin kadar fan diyebilirsin bana;)
O dourikiler sanji ve zoronun değil. Rakiplerinin. Sen daha onu anlamamışsın. Cevap vericem diye kıvranıyorsun :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık