Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro İçin Hangi Dövüş Daha İyi Olur?

Hangisi Daha Tatmin Edici Olur?

• Kullanılan toplam oy
    84
benim senaryolardan birisi şöyle:
sanji luffyi yukarı çıkarır sonra sanji vs king
aşağıda jimbei vs queen
zoro aşağıda exp kasmaya devam. drake hawkinsi alır, kid apoyu alır. zoro da f6 lardan birini indirir. marco zoroyu yukarı çıkarır. sanjiye yardıma gider. zoro vs king olabilir burda kısa süreli. sonra zoro kaidoya dalan ekibe katılır. kaido vs süprrnovalar görürüz. önce süpernovalar yeniyomuş gibi olur. sonra kaido bunları indirir. luffy iyileşip bir kaido vs luffy olur. luffy yenilir, gözleri kapanırken bigmom'ı görür. bigmom zayıflayan kaidoyu hallaç pamığı gibi yere serer, sonra bigmom elbaf arc bosu olarak karşımıza çıkar.

Jack Zoro için olabilecek en iyi rakipti. Ama kendisi biraz pert oldu. Tam performans verecek hali lazım bize. O yüzden Zoro'nun şu anda en güçlü topitoppoyu indirip Kaido'ya kesik atması ya da yardımla King'i alması en iyi senaryolar.

Silah sıkan Queen olacaksa hiç olmasın. :( Enma ile KAido2ya çizik atar, KAido ''bana Oden'i bu hatırlattı'' der biter işi işte. Bide arc sonu Yamato ile ufaktan bir çarpışması hoş olur o kadar.

Op'ta Luffy dışında diğer karakterlere özeneceğini artık sanmıyorum.
Kaido dövecekse önce gelsin tekini yesin. Kınlar yirmi yıldır azap çekmiş, Luffy de efendi gibi tekini yemiş. Öyle dövecekler. Zoro gelip beleşten kesik atarsa yakışı kalmaz.

Şahsen ben de Zoro + sanji king bekliyorum. Her ne kadar kaido ile sağ kolu arasında çok büyük fark olsa da bu adam güçlü biri. Luffy nin henüz zorla sağ kol aldığı yerde zorodan bunu beklemek seri açısından doğru olmaz. Ki bunu yapabileceğine dair bir emare de görmedik şu ana kadar. Tabii odanın kafasından ne geçiyor bilinmez. Belki de büyük bir seviye atlatmayı tercih edecektir hızlandırma adına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık